Trabzonspor Yattara ile ilgili iddiaları yalanladı

Trabzonspor Yönetim Kurulu, gribal enfeksiyon nedeniyle Galatasaray maçında takımdaki yerini alamayan Gineli oyuncu İbrahima Yattara'nın transferiyle ilgili medyada çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Haberler 16.03.2009 - 17:32

Trabzonspor Yattara ile ilgili iddiaları yalanladı

Trabzonspor Kulübü, Yattara’nın transferiyle ilgili çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, sezon başından bu yana hemen her hafta oyuncuları İbrahima Yattara'nın transferiyle ilgili medyada haberler yer aldığı belirtilerek, ''Ancak bunların hiçbiri gerçeği yansıtmamaktadır. Trabzonspor Yönetim Kurulu olarak oyuncularımızın transferiyle ilgili gelişmeleri medyanın taleplerine ve yönlendirmelerine göre değil kulübümüzün ihtiyaçları ve çıkarlarına göre belirleriz'' denildi.

Bordo-mavili taraftarlardan söz konusu haberlere itibar edilmemesi ve sadece kulüp tarafından yapılan resmi açıklamaların dikkate alınmasının istendiği açıklamada, ''Takımımızın zirve yarışında olduğu şu haftalarda dışarıdan gelecek çeşitli manipülasyonlara karşılık birlik ve beraberliğimizi korumamız ve takımımıza destek vermemiz en önemli silahımız olacaktır'' ifadelerine yer verildi.

Sayfa Yükleniyor...