Trabzonspor yeni stadına kavuşuyor (İşte resmi açılış tarihi)

Trabzonspor Kulübü, Akyazı Stadı'nın açılışının 18 Aralık'ta gerçekleştirileceğini ve açılışında taraftara özel hatıra bileti dağıtılacağını duyurdu.

13.12.2016 - 17:18 | Son Güncelleme : 13.12.2016 - 17:22

Trabzonspor yeni stadına kavuşuyor (İşte resmi açılış tarihi)

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden, "Stadımıza kavuşuyoruz" başlığı ile yapılan açıklamada, Trabzonspor'un özlemle beklediği yeni stadın açılışının, 18 Aralık Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirileceği belirtildi.

Taraftarların davetli olduğu açılışın saat 18.30'da başlayacağı vurgulanırken, şunlar kaydedildi:

"Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamad Al Sani başta olmak üzere Katar'dan konuklarımızın da protokolde bulunacağı açılışta, dünden bugüne Trabzonsporumuza emek vermiş başkanlarımız, yöneticilerimiz, futbolcularımız ve teknik direktörlerimiz de yer alacak. Saat 17.30'da Avni Aker'den büyük kortej yürüyüşü ile başlayacak açılış programı, kortejin yeni stadımıza girişi ile devam edecek."

Akyazı'daki programda 3D animasyon ve havai fişek gösterileri ile koreografilerin gerçekleştirileceği aktarıldı.

Protokol konuşmalarının ardından gösteri maçının yapılacağına işaret edilerek, "Mazlum Kiper'in anlatımıyla kulübümüzün 50 yıllık tarihinden, daha önce yayınlanmamış özel görüntüleri içeren video mapping yer alacak. Etkinliğimiz tüm taraftarlarımıza açık ve ücretsizdir. Açılışımıza özel hatıra bileti, giriş esnasında stat kapılarında dağıtılacaktır. Kapıların 17.00'de açılacağı görkemli gecemize tüm taraftarlarımızı bekliyoruz." ifadeleri kullanıldı.

Sayfa Yükleniyor...