Trabzonspor'da Song belirsizliği

Sırbistan'ın Novi Sad kulübü ile anlaştığı iddia edilen Song için, Trabzonspor Kulüp Genel Menajeri Caner Çuvalcıoğlu, Kamerunlu oyuncunun kampa katılacağını açıkladı.

Haberler 06.07.2009 - 17:06

Trabzonspor'da Song belirsizliği

ISPARTA - Trabzonspor'un Kamerunlu oyuncusu Rigobert Song'un bordo-mavili takımın Isparta Davraz'da yaptığı kampa katılacağı bildirildi.

Kulüp menajeri Caner Çuvalcıoğlu, Song'a bugüne dek izin verdiklerini belirterek, bu oyuncuyla ilgili idmanlarda herhangi bir noter tespiti yapmadıklarını belirtti.

Song ile görüştüğünü ifade eden Çuvalcıoğlu, ''Bu gece kampa katılacak. Yarın da takımla birlikte çalışmalara başlayacak'' dedi.

Song'un da gelişiyle bordo-mavili takım yeni sezon öncesi hazırlıklarına tam kadro olarak devam etmiş olacak.

Kampa katılmayan Song'un, Sırbistan'ın Vojvodina Novi Sad Kulübü ile prensipte anlaştığı ve bonservisi konusunda yöneticilerden kolaylık beklediği iddia edilmişti.

"KAPTANLIK ONURDUR"
Bu arada Davraz kampını sürdüren Trabzonspor, teknik direktör Hugo Broos gözetiminde yaklaşık 2 saat antrenman yaptı. Antrenmanda, kampa gecikmeli olarak katılan Senegalli kaleci Tony Sylva da yer aldı.

Takım kaptanı Egemen Korkmaz, antrenman sonrası düzenlediği basın toplantısında, kamp çalışmalarını değerlendirdi. Takım olarak iyi yolda ilerlediklerini belirten Korkmaz, teknik direktör Broos'un futbolcularla tek tek ilgilendiğini vurguladı.

Kendisine verilen kaptanlık görevinden onur duyduğunu ifade eden Egemen Korkmaz, ''Devasa bir takımda kaptanım. Bu benim için bir onurdur'' dedi.

Trabzonspor'un yeni sezonda şampiyonluk şansının daha yüksek olduğunu ifade eden Korkmaz Korkmaz, ''Oturmuş bir kadromuz var. Trabzonspor, Avrupa'da olmayı hak ediyor. Biz de üzerimize düşen görevi yerine getirmeye hazırız'' diye konuştu.

Geçen yıl yapılan hatalardan ders çıkardıklarını söyleyen Egemen Korkmaz, yeni bir sistem üzerinde çalıştıklarını kaydetti. Egemen Korkmaz, galibiyet sevincini kutladıkları 'Kolbastı' oyununu dünyaya tanıttıklarını ve bu yıl da 'Kolbastı' oynayacaklarını kaydetti.

Sayfa Yükleniyor...