'Transfer söz konusu değil'

Galatasaraylı futbolcu Harry Kewell, ''Avustralya'da yazıldığı gibi böyle bir transfer olayı yok. Galatasaray ile sezon sonuna  kadar sözleşmem devam ediyor." dedi.

07.01.2010 - 14:28

'Transfer söz konusu değil'

ANTALYA - Galatasaray'ın Avustralyalı yıldızı Harry Kewell, sarı kırmızılı kulüp ile sezon sonuna kadar sözleşmesi bulunduğunu, şu anda transfer ile ilgili bir şeyin olmadığını söyledi.

Sarı-kırmızılıların antrenmanının ardından basın mensuplarına konuşan Harry Kewell, 10 gün aradan sora tekrar hazırlık çalışmalarına başladıklarını, buna küçük bir kamp diyebileceklerini belirterek, Antalya'da çok güzel bir hava olduğunu anlattı.

Avustralya'da hakkında çıkan haberleri değerlendiren Kewell, ''Avustralya'da yazıldığı gibi böyle bir transfer olayı yok. Avustralya'da böyle şeyler yazılıyor. Öte yandan Galatasaray ile sezon sonuna kadar sözleşmem devam ediyor. Önümüzde 5 ay daha var. Şu anda transferle ilgili bir şey yok. Ben kesinlikle futboluma konsantre olmak istiyorum. Transfer işi kulübümün ve menajerimin konuşacağı bir olay. Bu tip transfer olaylarına dahil olursam performansım düşebilir. O yüzden bu konuları bir kenara bıraktım. Bu konu kulübüm ve menajerim arasındadır.'' dedi.

UEFA MAÇI
Kewell, Galatasaray'ın UEFA'daki rakibi Atletico Madrid ile ilgili soruya da ''Mutlaka çok heyecan verici ve iyi bir maç olacak. Rakibimiz Şampiyonlar Ligi'nden geldi. Atletico Madrid orta sıralarda. Onlar da Avrupa'da bir şeyler yapmak isteyecekler. Biz ne yapacağımızı biliyoruz. Çok heyecan verici bir maç olacak. Çünkü Atletico Madrid çok kaliteli bir takım'' diye yanıt verdi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...