Tribünden düşen Fenerbahçeli için taraftarlar hastaneye akın etti

Fenerbahçe ile BB Erzurumspor arasında oynanan maç esnasında sarı-lacivertli taraftar Emre Soner Ergen tribünden merdiven boşluğuna düşerek ağır yaralandı. Maç sonrasında taraftarlar hastaneye akın ederken, Ali Koç ve yönetim kurulu üyeleri de hastaneye gitti.

DHA 18.12.2018 - 05:57 | Son Güncelleme : 18.12.2018 - 05:59

Tribünden düşen Fenerbahçeli için taraftarlar hastaneye akın etti

Süper Lig’de oynanan Fenerbahçe-BB Erzurumspor müsabakasının başlarında sarı-lacivertli taraftar Emre Soner Ergen, Maraton tribününden merdiven boşluğuna düşerek ağır şekilde yaralandı.

Tribünlerin ambulans çağrısı sonrasında sağlık görevlileri olaya müdahale ederken, Ergen stadın hemen yanındaki hastaneye kaldırıldı.

Daha sonra Fenerbahçe’nin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada kan ihtiyacının bulunduğu belirtildi ve taraftarlar hastaneye kan vermeye davet edildi.

Ergen’in durumunun kritik olduğu öğrenildi.

HASTANEYE AKIN ETTİLER

Twitter hesabından yapılan açıklama sonrası, Fenerbahçeli taraftarlar hastaneye kan vermek için akın etti. Hastanede toplanan yüzlerce taraftar, hastane önünde Ergen’den gelecek güzel haberi bekledi.

BAŞKAN ALİ KOÇ HASTANEYE GİTTİ 

Maç sonrası hastaneye gelen Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç, doktordan bilgi aldı. Burada bir süre duran Koç, Ergen ve ailesine geçmiş olsun dileklerini ilettikten sonra hastaneden ayrıldı.

Sayfa Yükleniyor...