Tudor 3'lü savunmadan vazgeçmiyor!

Trabzonspor'a mağlup olarak zirveye yaklaşma şansını kaybeden Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor maçın analizini yapıyor.

Haberler - Ntvspor 19.03.2017 - 19:35

Tudor 3'lü savunmadan vazgeçmiyor!

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, milli maç arası nedeniyle takıma 2 gün izin verirken, yardımcılarıyla detaylı bir değerlendirme yaptı.

Stoperde yaşanan sakatlık sıkıntısı nedeniyle Hakan, Chedjou, Serdar ve Koray'dan yararlanamayan sarı kırmızılılar, hafta boyunca Semih, Carole ve Ahmet'ten de yaşadığı hafif sakatlıklardan dolayı tam olarak yararlanamadı.

Igor Tudor, yine de 3'lü savunmadan vazgeçmezken, Semih'in yanında Cavanda ve Carole'ye şans verdi. Tudor, yardımcılarıyla yaptığı toplantıda mağlubiyete rağmen yine de 3'lü savunmayı sezon sonuna kadar sık sık kullanacağını söyledi.

Maçta orta sahada yeteri kadar üretken olamadıklarını düşünen Tudor, kanatlardan yapılan ataklarda da sonuca gidemediklerini tespit etti. Savunmada bireysel hataların önüne geçmek için defans oyuncularını bire bir çalıştırmaya başlayan Tudor, milli maç arasında da bu uygulamaya devam edecek.

Sarı-kırmızılılar 2 günlük iznin ardından Adanaspor maçı hazırlıklarına Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapacağı antrenman ile başlayacak.

Sayfa Yükleniyor...