Tudor: Hedef seneye şampiyon olmak

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Gaziantepspor'u 2-1 yendikleri maç sonrası gelecek sezon için iddialı konuştu ve "Hedef seneye şampiyon olmak." dedi.

Ntvspor 14.05.2017 - 21:50

Tudor: Hedef seneye şampiyon olmak

"Türkiye liginde hiçbir maç kolay geçmiyor." diyen Tudor, "Tabiri caizze acı çektiğimiz bir maç oldu; ama kazandık. Bu maçı geride bırakıp Osmanlıspor'u yenmek istiyoruz. Hedefimiz Fenerbahçe'nin önüne geçmek ve ligi 3. bitirmek." dedi.

"Başkanımızla aramız çok iyi." diyen Tudor, "Her zaman onunla olsun yöneticimiz Cenk Ergün'le olsun, konuşup fikir alışverişinde bulunuyoruz. Gelecek sene mükemmel bir sezon geçirebilmek için çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

"TRANSFER ÇALIŞMALARINA 2 AY ÖNCE BAŞLADIK"

Gelecek sezon için transfer çalışmaları başladı mı? sorusuna ise Tudor, "Tabii ki başladık. İki ay önce başlayan bir çalışma. Yönetimle, scoutlarla iletişim halindeyiz. Hedef seneye şampiyon olacak takımı kurabilmek. İlk odaklanmamız 3 maçımızı iyi bir şekilde bitirmek. Hedef seneye şampiyon olmak. Galatasaray her zaman şampiyonluğa oynayan bir camia. Hedefimiz de o kadroyu kurabilmek." yanıtını verdi.

Sayfa Yükleniyor...