Tudor yarın imzalıyor

Galatasaray'ın anlaştığı Igor Tudor, yarın saat 15.00'te düzenlenecek basın toplantısıyla kendisini sarı kırmızılı ekibe bağlayan imzayı atacak.

Haberler - ntv.com.tr 15.02.2017 - 13:10

Tudor yarın imzalıyor

Galatasaray'ın anlaşamaya vardığı Igor Tudor, Florya Metin Oktay Tesisleri'ne geldi. Hırvat teknik adam, evrak işlemlerinin tamamlanmasından sonra 17.00'de başlayacak akşam antrenmanında takımın başında sahaya çıkacak. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile Florya'da görüşme yapacak Tudor, tesisleri gezip oyuncularla tanışacak. 

RIEKERINK'LE YOLLAR TAMAMEN AYRILIYOR

Başkan Dursun Özbek, sarı kırmızılı kulübün eski teknik direktörü Jan Olde Riekerink'e de veda edecek. Özbek, Florya'da Hollandalı çalıştırıcı ile görüşerek verdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür edecek. Riekerink, oyuncularıyla da vedalaşıp tesislerden ayrılacak. Galatasaray yönetimi, Riekerink ile ilgili herhangi bir altyapı görevi düşünmüyor. 

Sarı kırmızılılar, prensip anlaşmasına vardığı Igor Tudor ile yarın saat 15.00'te imza töreni düzenleyecek. Hırvat teknik adam, kendisini 1.5 yıllığına Galatasaray teknik direktörü yapan imzayı Başkan Dursun Özbek'in de katılacağı törende atacak.

MEHMET DEMİRKOL: TWITTER'DAKİ HALK OYLAMASI İLE GELDİ

Sayfa Yükleniyor...