Tufan Ersöz: Taraftarımızı çok özledim

Galatasaray Cafe Crown Basketbol Takımı oyuncusu Tufan Ersöz, uzun süren sakatlığının ardından yeniden maç oynayabilecek duruma geldiğini belirtirken, sarı-kırmızılı taraftarlar önünde oynamayı çok özlediğini söyledi.

15.05.2009 - 13:52

İSTANBUL - Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesine değerlendirmelerde bulunan Tufan, uzun süren sakatlığının ardından yüzde 100 hazır olmasa da, maç oynayacak duruma geldiğini, hocasının şans vermesi halinde play-off mücadelelerinde elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağını kaydetti.

Sakatlık sürecini psikolojik olarak aşmaya çalıştığını anlatan Tufan Ersöz, ''Üç senedir sakatlıklara karşı verdiğim savaşın esas meyvelerini seneye toplayacağımı düşünüyorum'' derken, play-off çeyrek final serisindeki Beşiktaş Cola Turka maçları için de şu ifadeleri kullandı:

''İki takımın da sezon içinde oynadığı basketbolu istikrarlı bulmuyorum. Biz de bir çizgi yakalayamadık, Beşiktaş Cola Turka da yakalayamadı. Play-off'taki en zevkli seri bizimki olacak. Fakat evsahibi avantajımız bizi bir adım öne çıkarıyor. Eğer taraftarımız da bizi yalnız bırakmazsa bir adım öndeyiz. Bence ortada geçecek, çok da iyi maçların olacağı, uzayacak bir seri bu. İki takımın da 3-0'la geçeceğini sanmıyorum. Ben de dolu tribünlerin önünde oynamayı ve Galatasaray taraftarını çok özledim.'' dedi.

Beko Basketbol Ligi play-off çeyrek finalindeki Galatasaray Cafe Crown-Beşiktaş Cola Turka serisi, yarın 19.30'da Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda yapılacak maçla başlayacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...