Bursaspor'un golcü futbolcusu Turgay Bahadır, şimdiden yeni sezonu düşünüyor. Milli takım kampından döndükten sonra burnundan ameliyat olan ve Bursa'daki evinde dinlenen Turgay, kendilerini uzun ve zorlu bir maratonun beklediğinin farkında olduklarını söyledi. Geçen sezonki performanslarının üzerine çıkmak zorunda olduklarını ifade eden Turgay, “Yakaladığımız başarının tesadüf olmadığını kanıtlamak istiyoruz” dedi.

Turgay, gelecek sezon mücadele edecekleri Şampiyonlar Ligi'nde, tek isteklerinin Real Madrid ile aynı gruba düşmek olduğunu ifade etti.

A Milli Takım'ın Amerika Birleşik Devletleri kampını da değerlendiren Turgay, kamp süresince sadece maçlara konsantre olduklarını ve şampiyonlukla ilgili konuşmalar yapmadıklarını söyledi. Kampta bazı moralsiz oyuncular olduğunu ifade eden Turgay, “Şampiyonlukla ilgili fazla konuşmanın doğru olmadığını düşündük. Ufak tefek espriler yapıldı, ama arkadaşların fazla üstüne gitmedik. Başta milli takım hocalarımız olmak üzere tüm arkadaşlarımız bizi tebrik ettiler” dedi.