Turkcell TV+ Premier Lig’in resmi yayıncısı oldu

İngiltere Premier Ligi, 3 yıl boyunca Turkcell TV+’ta yayınlanacak. Turkcell’in hem evde hem de mobil cihazlardan izlenebilen televizyon platformu Turkcell TV+, dünyanın en değerli futbol liginin Türkiye’deki resmi yayıncısı oldu.

Haberler 03.09.2016 - 14:52 | Son Güncelleme : 03.09.2016 - 15:02

Turkcell TV+ Premier Lig’in resmi yayıncısı oldu

Turkcell’in hem evde hem de mobil cihazlardan izlenebilen televizyon platformu Turkcell TV+, dünyanın en değerli futbol liglerinden biri olan Premier Lig’nin resmi yayıncısı oldu.  

Bu anlaşma sayesinde artık futbolseverler, Premier Lig, 3 yıl boyunca Turkcell TV+’tan takip edebilecek.  

Turkcell TV+ aboneleri, İngiltere Premier Lig’in yüksek yayın kalitesiyle ister evlerindeki televizyonlardan, ister diledikleri yerde cep telefonları ve tabletlerinden izleyebilecekler. 

1 milyona yakın üye tarafından tercih edilen Turkcell TV+, 24 saat kayıt imkanı ile kaçırılan maçları izleme fırsatı veriyor,  12 saat geriye alma özelliği ile kaçırılan pozisyonların tekrarını izleme şansını da futbol izleyicilerine sunuyor. 

ÖZEL SPOR KANALI KURULACAK 

Haftanın bütün maçları, sporseverler için Turkcell TV+’ta oluşturulacak HD spor kanalından canlı olarak yayınlanacak. Turkcell TV+’ın sunacağı avantajlı spor ve aile paketleri sayesinde Premier Lig’in heyecanı ve coşkusu her an futbolseverlerle olacak. 

Sporun her alanına destek vermekten mutlu olduklarını belirten Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu “Futbolun en büyük ligi olarak kabul edilen İngiltere Premier Ligi’ni, Turkcell TV+ sayesinde sporseverlere ulaştıracak olmanın heyecanını yaşıyoruz. TV+ platformumuz sayesinde bundan sonra tüm üyelerimiz Premier Ligi her an evlerinden ya da mobil cihazlarından takip edebilecekler. Ancak Turkcell TV+’ın sporseverlere sürprizleri bununla da bitmeyecek. kanallarımızın içeriği önümüzdeki günlerde zenginleşerek artacak. Ve bundan sonra bu platform sporseverlerin de buluşma noktası olacak” dedi. 

Sayfa Yükleniyor...