Türkiye-Avusturya maçına davetiyeniz NTV'den

NTV'yi Facebook'tan takip eden 2 kişi TÜRKİYE-AVUSTURYA maçına çift kişilik davetiye kazanacak! Aşağıdaki sorulara doğru cevap veren 1. ve 100. kişi çift kişilik davetiyelerin sahibi olacak.

25.03.2011 - 10:38

Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda Türkiye'yi desteklemek isteyenlerin yapması gereken tek şey aşağıdaki 2 soruyu da doğru cevaplayıp 25 Mart 2011 Cuma (Bugün) saat 12:00'ye kadar doğru yanıtları e-postalarınızın konu bölümüne TURKIYE yazıp davet@ntv.com.tr adresine göndermeniz.

2012 Avrupa Şampiyonası yolunda A Milli Takım için büyük önem taşıyan Avusturya karşılaşması 29 Mart Salı 20:30'da NTV ve HD-en canlı yayınlayacak. (HD-en, D-Smart 116. kanalda)

Bu arada doğru yanıtı verirken iletişim bilgilerinizi yazmayı unutmayın.

DAVETİYE KAZANDIRAN SORULAR
Soru 1: A Milli Futbol Takımı ve 12 Dev Adam'ın televizyon yayın hakları hangi yıla kadar NTV ve NTV Spor'da?

Soru 2: Salı günü Avusturya ile oynayacak A Milli Takım'ın aday kadrosuna ilk defa çağrılan Gaziantepsporlu genç golcümüz kimdir?

CEVAPLARI davet@ntv.com.tr adresine gönderiniz. İletişim bilgilerinizi yazmayı unutmayın.

İpucu:
• http://www.ntvmsnbc.com/id/25054860/

• http://www.ntvspor.net/haber/turkiye-2010/23225/12-dev-adam-4-yil-daha-ntv-ve-ntvsporda

• http://www.ntvspor.net/haber/futbol/36995/en-buyuk-hayalim-ayyildizli-formaydi

Şartlar

1. Davetiye dağıtımı Facebook/ntv adresinde verilen link adresindeki şartlara tabidir.

2. Davetiyeler, 2 soruyu da doğru yanıtlayan 1. ve 100. kişiye verilir. 10. ve 200. yarışmacı da yedek isim olarak belirlenir. Yanıtlar davet@ntv.com.tr adresine geliş sırasına göre değerlendirilir.

3. Aynı kişi sadece bir çift davetiye hakkına sahiptir. İkinci davetiye alma hakkına sahip olsa bile NTV bu hakkı yedek yarışmacıya devreder.

4. Davetiye kazanan isimler 25 Mart Cuma gün içinde facebook/ntv adresinde açıklanacak.

5. Kazananların davetiyelerini 28 Mart Pazartesi saat 15:00 kadar alması ya da ne zaman teslim alacağı bilgisini vermesi şarttır. Aksi halde davetiye hakkını kaybeder.

6. Davetiyeler kazanan kişiye elden ya da ismini bildireceği bir yakınına teslim edilir.

7. Davetiye sahibi davetiyenin arkasında da yazılan müsabakayla ilgili yasaklara uymak zorundadır. Davetiye sahibinin bu kuralları ihlal etmesinden doğrudan kişi sorumludur.

DAVETİYE İÇİN İKİ ŞANSINIZ DAHA VAR
Türkiye-Avusturya maçına davetiye şansınızı arttırmak için www.ntvspor.net'i ziyaret edin ya da 87.7 NTV Spor Radyo dinleyin. Yeni davetiye şanslarını yakalayın.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...