"Türkiye'de hakkında en çok algı yapılan kişiyim"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman taraftara çok daha iyi bir Fenerbahçe seyrettireceklerini söyledi. Kocaman kendisine yönelik eleştirilere de yanıt verdi ve "Türkiye'de hakkında en çok algı operasyonu yapılan kişi benim" dedi.

Ntvspor 24.09.2017 - 23:31

"Türkiye'de hakkında en çok algı yapılan kişiyim"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman Beşiktaş derbisi sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Takımının potansiyeline güvendiğini işaret eden Kocaman, Akhisar maçının önemine vurgu yaptı. "Bu takımın çok daha iyi olması için Akhisar maçını bekliyoruz. O maçı da kazanıp devam edeceğiz" diyen deneyimli teknik adam milli maçlar için verilen aranın önemini işaret etti.

"Burası Fenerbahçe" diyerek iddiasını ortaya koyan Aykut Kocaman "Akhisar maçının ardından çok daha fazla tekrar yaparak takımdaki küçük sorunları da çözeceğiz. Çok yakında çok daha iyi bir Fenerbahçe göreceğiz" ifadelerini kullandı.

Kocaman kendisine savunma zaafiyetiyle ilgili yapılan eleştirilere de karşılık verdi: "Beni nasılsa eleştirecek bir şey bulurlar. Bu ülkede en fazla algı operasyonu yapılan kişi benim. Ben sadece yukarıda Allah var. Ona inanıyorum. Bir de futbolcularıma inanıyorum. Bu inançla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Gerisi ile ilgilenmiyorum. Ne derlerse desinler…" yorumunda bulundu.

Sayfa Yükleniyor...