Üçlük Engin'in, smaç Sinan'ın

Kayseri'de yapılan "Beko All Star 2010" organizasyonu kapsamında düzenlenen 3 sayı yarışmasını Beşiktaş Cola Turka'dan Engin Atsür, smaç yarışmasını ise Efes Pilsen'den Sinan Güler kazandı.

Üçlük Engin'in, smaç Sinan'ın

Kadir Has Kongre ve Spor Salonu'ndaki organizasyon, 3 sayı yarışması ile başladı. Beşiktaş Cola Turka'dan Engin Atsür, Mersin Büyükşehir Belediyesi'nden James Edward Baron, Pınar Karşıyaka'dan Ryan David Toolson, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nden Serkan İnan ve Galatasaray Cafe Crown'dan Simas Jasaitis'in mücadele ettiği yarışmada, Engin Atsür birinci oldu.

Atsür'e Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Yağmur, şilt ve laptop hediye etti.

SMAÇ YARIŞMASI
3 sayı yarışmasının ardından düzenlenen smaç yarışmasına ise TOFAŞ'dan Brandon Kyle Bowman, Darüşşafaka Cooper Tires'den Jermareo Davidson, Bornova Belediyesi'nden Kedrick Brown, Efes Pilsen'den Sinan Güler, Fenerbahçe Ülker'den Trance Anthony Kinsey katıldı.

Sinan Güler finalde rakiplerini geride bırakarak smaç yarışmasını birinci bitirdi. Güler'in 10 bin lira çek ödülünü Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki verdi. Biletleri günler öncesinden tükenen organizasyonda Kayserili yaklaşık 10 bin basketbolsever, Kadir Has Kongre ve Spor Salonu'nun tamamını doldurdu.

Organizasyonda Slovenyalı akrobatik smaç ekibi Dunking Devils ile Zalgiris Kaunas Dance Team smaç ve dans gösterileri sundu. DJ Suat Ateşdağlı da çaldığı müziklerle basketbolseverleri çoşturdu. Organizasyon Beko Basketbol Ligi'nde mücadele eden Türk Yıldızları Karması ile Yabancı Yıldızlar Karması arasında oynanacak maçla sona erecek.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...