UEFA Avrupa Ligi'nde play-off turuna yükselen takımlar belli oldu

UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda bugün oynanan rövanş maçlarının ardından play-off turuna yükselen takımlar belli oldu.

Haberler - DHA 05.08.2016 - 00:11

UEFA Avrupa Ligi'nde play-off turuna yükselen takımlar belli oldu

Türkiye'yi temsil eden Osmanlıspor, sahasında 1-0 yendiği Estonya ekibi Nomme Kalju'yu deplasmanda da 2-0 yenerek play-off turuna yükselirken, Medipol Başakşehir de golsüz berabere kaldığı karşılaşmanın rövanşında Hırvatistan'ın Rijeka takımıyla 2-2 berabere kalarak play-off turuna adını yazdırdı.

Bu arada Türk hakem Ali Palabıyık'ın yönetti karşılaşmada İtalya'nın Sassuolo takımı, İsviçre temsilcisi Luzern'i 3-0 yenerek play-off turuna yükseldi.

UEFA Avrupa Ligi 3. öne eleme turunda bugün oynanan rövanş maçlarında alınan sonuçlar ve play-off turuna yükselen takımlar şöyle:

HJK Helsinki (Finlandiya) - Göteborg (İsveç) (İlk maç: 2-1) : 0-2 (Göteborg tur atladı)

Nomme Kalju (Estonya) - Osmanlıspor (Türkiye) (İlk maç: 0-1): 0-2 (Osmanlıspor turn atladı)

Midtjylland (Danimarka) - Videoton (Macaristan) (İlk maç: 1-0): (Midtjylland 1-1 tur atladı)

Spartak Moskova (Rusya) - AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) (İlk maç: 1-1): 0-1 (AEK Larnaca tur atladı)

Spartak Trnava (Slovakya) - Austria Wien (Avusturya) (İlk maç: 1-0): 0-1 (Austria Wien tur atladı)

Krasnodar (Rusya) - Birkirkara (Malta) (İlk maç: 3-0): 3-1 (Krasnodar tur atladı)

PAS Giannina (Yunanistan) - AZ Alkmaar (Hollanda) (İlk maç: 0-1): 1-2 (AZ Alkmaar tur atladı)

Vorskla (Ukrayna) - Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan) (İlk maç: 0-0): 2-3 (Lokomotiva Zagreb tur atladı)

Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Grasshoppers (İsviçre) (İlk maç: 1-2): 3-3 (Grasshoppers tur atladı)

AIK (İsveç) - Panathinaikos (Yunanistan) (İlk maç: 0-1): 0-2 (Panathinaikos tur atladı)

Beitar (İsrail) - Jelgava (Letonya) (İlk maç: 1-1): 3-0 (Beitar tur atladı)

Arouca (Portekiz) - Heracles (Hollanda) (İlk maç: 1-1): 0-0 (Arouca tur atladı)

Gebele (Azerbaycan) - Lille (Fransa) (İlk maç: 1-1): 1-0 (Gebele tur atladı)

Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti) - Shkendija (Makedonya) (İlk maç: 0-2): 1-0 (Shkendija tur atladı)

Sonderjyske (Danimarka) - Zaglebie Lubin (Polonya) (İlk maç: 2-1): 1-1 (Sonderjyske tur atladı)

Maccabi Tel Aviv (İsrail) - Pandurii (Romanya) (İlk maç: 3-1): 2-1 (Maccabi Tel Aviv tur atladı)

Dinamo Minsk (Belarus) - Vojvodina (Sırbistan) (İlk maç: 1-1): 0-2 (Vojvodina tur atladı)

AEK (Yunanistan) - Saint Etienne (Fransa) (İlk maç: 0-0): 0-1 (Saint Etienne tur atladı)

Maribor (Slovenya) - Aberdeen (İskoçya) (İlk maç: 1-1): 1-0 (Maribor tur atladı)

Brondby (Danimarka) - Hertha Berlin (Almanya) (İlk maç: 0-1): 3-1 (Brondby tur atladı)

Viitorul (Romanya) - Gent (Belçika) (İlk maç: 0-5): 0-0 (Gent tur atladı)

Rijeka (Hırvatistan) - Medipol Başakşehir (Türkiye) (İlk maç: 0-0): 2-2 (Medipol Başakşehir tur atladı)

Sassuolo (İtalya) - Luzern (İsviçre) (İlk maç: 1-1): 3-0 (Sassuolo tur atladı)

Hajduk Split (Hırvatistan) - Oleksandriya (Ukrayna) (İlk maç: 3-0): 3-1 (Hajduk Split tur atladı)

Cork City (İrlanda Cumhuriyeti) - Genk (Belçika) (İlk maç: 0-1): 1-2 (Genk tur atladı)

West Ham United (İngiltere) - Domzale (Slovenya) (İlk maç: 1-2): 3-0 (West Ham United tur atladı)

Rio Ave (Portekiz) - Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti) (İlk maç: 0-0): 1-1 (Slavia Prag tur atladı)

Rapid Wien (Avusturya) - Torpedo Zhodino (Belarus) (İlk maç: 0-0): 3-0 (Rapid Wien tur atladı)

Sayfa Yükleniyor...