UEFA'dan Volkan Şen'in cezasına indirim

UEFA, Avrupa Ligi'nde Braga ile deplasmanda oynanan karşılaşmada, gördüğü kırmızı kart sonrası hakemi iten Volkan Şen'e 31 Aralık'a kadar verdiği cezayı 30 Eylül'e çekti.

Anadolu Ajansı 22.07.2016 - 17:02

UEFA'dan Volkan Şen'in cezasına indirim

UEFA Tahkim Kurulu, UEFA Kontrol, Etik ve Disiplin Kurulu'nun 31 Aralık 2016'ya kadar UEFA karşılaşmalarından men ettiği Fenerbahçeli futbolcu Volkan Şen'in cezasını indirdi. Volkan'ın cezası, 30 Eylül 2016'da sona erecek. 

Fenerbahçe Kulübünden yapılan açıklamada, sarı-lacivertli kulüp tarafından UEFA Tahkim Kurulu'na yapılan başvurunun neticelendiği vurgulanarak, şu ifadeler kullanıldı:

"UEFA Avrupa Ligi son 16 turu müsabakaları kapsamında 17 Mart 2016 tarihinde deplasmanda oynadığımız Braga karşılaşması sonrası UEFA Kontrol, Etik ve Disiplin Kurulu futbolcumuz Volkan Şen'e, 31 Aralık 2016'ya dek oynanacak olan UEFA karşılaşmalarında yer almama cezası vermiştir. Kulübümüz tarafından UEFA Tahkim Kurulu’na yapılan başvuru neticesinde, futbolcumuz Volkan Şen’e verilen ceza 30 Eylül 2016 tarihine çekilmiştir. UEFA Tahkim Kurulu, kulübümüzün aldığı diğer cezaları ise onamıştır."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...