NTV

Ümit Özat: Göz göze gelmemek için...

Ntvspor

Spor

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, 3-0 yenildikleri Beşiktaş maçı sonrası ilginç ifadeler kullandı. Maç içerisinde Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'le tartışma yaşayan Özat, "Göz göze gelmemek için böyle davrandım" dedi.

Beşiktaş'a 3-0 yenildikleri maçın 3 tane kırılma anı olduğunu söyleyen Ümit Özat, "Bir tanesi oyun 0-0 giderken Uğur'un kaçırdığı Fabri'nin sakatlandığı pozisyon. 2.'si, yediğimiz golde 4'e 3 yakalandık. Skor 1-0'ken Vedat'ın vuruşunda Tolga çıkardı. O ana kadar takımım iyi oynadı. Beşiktaş, bu ülkenin en güçlü oyuncularına sahip takımı. Deplasmanda gittiğiniz zaman atacaksınız. Usta ayaklar bize denk geliyor. Geçen hafta Selçuk, bu maçta Talisca." dedi.

Maçın ilk yarısında Şenol Güneş ile polemiğe giren ve karşılaşma bitmeden soyunma odasına gitmesiyle ilgili de konuşan Ümit Özat, "Maçın bitimine 45 saniye kala kulübeyi terkettim. Aslında öfkeli olduğum bazı durumlar vardı. Göz göre gelmemek için böyle davrandım. Maç sonu bazen bizler de sinirlerimize hakim olamıyoruz. Onun için içeri girdim." diye konuştu.

Bundan sonraki hedefleriyle ilgili olarak ise Gençlerbirliği teknik patronu, "Herkesin 8 bizim 9 maçımız var. Bu 9 maçta 40 puanı yakalamamız lazım." demekle yetindi.

ETİKETLER