Ünlüler derbi aşkına NTV Spor'da

Kimi şarkıcı, kimi oyuncu, kimi manken kimi tiyatrocu... Hepsi ortak bir heyecanda buluşuyor. Dev maç öncesi 14.30'da canlı yayında derbiye dair yorumlarını izleyicilerle paylaşıyor.

Haberler - Ntvspor 26.03.2010 - 14:05

Ünlüler derbi aşkına NTV Spor'da

Galatasaray ve Fenerbahçe, Ali Sami Yen’de zorlu bir lig maçına çıkmaya hazırlanırken ünlüler de maç öncesi NTV ’un benzersiz programı “Spor Aşkı”nda buluşuyor.

Sahnelerin, televizyonun, tiyatro ve sinemanın kadın erkek, takımlarının renklerine gönül vermiş ünlü isimler NTV Spor stüdyosunda Burcu Esmersoy ve Ercan Taner’in birlikte sunduğu Spor Aşkı’na konuk olacak, derbiye dair yorumlarını 14.30'da canlı yayında paylaşacak.

HERKES BU PROGRAMDA
Dünyaca ünlü ezeli rekabetin konuşulacağı “Spor Aşkı”nda Pazar günü kimler yok ki; Mazhar Alanson, Kıraç, bir Kadın Bir Erkek dizisinden tanıdığımız Emre Kareyel, Rutkay Aziz, Zafer Algöz, Mehmet Aslan, Mor ve Ötesi’nin solisti Harun Tekin, Gürgen Öz, Hayko Çepkin, Ragıp Savaş, şovmen ve radyocu Ceyhun Yılmaz, Sinan Özen, Önder Açıkbaş, Umut Oğuz, oyuncu Yunus Günce, Vatan Şaşmaz, Hakan Aysev, TV eleştirmenleri ve programcı Yüksel Aytuğ ile Mesut Yar, Emin Olcay (Kurtlar Vadisi’nin Ömer Babası), Melda Gür, Gönül Yazar, Toprak Sağlam, Yeşim Ceren Bozoğlu (Geniş Aile dizisin eli coplu harbi güvenlikçisi, nam-ı diğer Domuşuk Sevim), Gecenin Rengi’ni sunan talk showunu sunan Berrin Şeker Civil, Burak Hakkı, Duygu Şen, Elif Özel, Özlem Hasgül, Uykusuz’un karikatüristi ve programcı Vedat Özdemiroğlu, sunucu, oyuncu ve model Esra Yaman, Tolga Futacı, Ebru Karanfilci, Kenan Ece, Şafak Karaman, Paşhan Yılmazer, Kerem Kupacı, Haluk Piyes, Lemi Filozof (Filmde Recep İvedik’ten sorumlu Belboy!) ve daha bir çok ünlü sürpriz isim...

Sayfa Yükleniyor...