Üstünberk'ten taraftara çağrı

Galatasaray Kulübü'nde basketbol şubesinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Hakan Üstünberk, erkek basketbol takımlarının Bornova Belediyesi ile yapacağı karşılaşmanın kendileri için çok önemli olduğunu söyledi.

23.04.2010 - 14:38

Üstünberk'ten taraftara çağrı

Düşme hattında bulunan Galatasaray Cafe Crown'un, ligin son haftasında Bornova Belediyesi ile yapacağı maç öncesinde, sarı-kırmızılı kulübün internet sitesine açıklamada bulunan Hakan Üstünberk, "Sezon başında çok iyi ve kaliteli bir kadro kurduk. Çok iyi ve hızlı basketbol oynuyoruz. Bu anlamda belki de Türkiye'de göze en hoş görünen ve en doğru basketbolu biz oynuyoruz diyebilirim. Şampiyonluk için kurulan ve şu anda galibiyet sayısı olarak 3. sırada bulunan bu takımın, yarın düşmemek için oynayacak olması bizim açımızdan çok üzücü" ifadelerini kullandı.

Üstünberk, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Ne yazık ki sezon başında yaşanan talihsiz olay sebebi ile böyle bir maç oynamak durumunda kaldık. Tabii ki şartlar ne olursa olsun takımımız oynadığı basketbolla ve yaşananlara rağmen Galatasaray ruhu ile biraraya gelerek sergilediği duruşla bütün övgüleri hak ediyor. Yarın Bornova Belediyesi ile oynayacağımız maç da sezonun en önemli maçı. Yarın bütün taraftarlarımızı, sezonun son maçında, Galatasarayımız'ı desteklemek üzere Abdi İpekçi Spor Salonu'na davet ediyorum."

Çok mücadeleci bir kadroya sahip olduklarını dile getiren Üstünberk, "Çok kişilikli oyuncularımız, mücadeleci bir kadromuz var. Önümüzdeki sezon bu kadroya gerekli takviyeleri yaparak Galatasaray'ı şampiyonluğun en güçlü adayı haline getirmek için şimdiden çalışmalara başladık. Taraftarlarımızın, Galatasaray'ı layık olduğu yerde göreceklerinden şüpheleri olmasın" değerlendirmesini yaptı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...