Uygun: Bilica Rus takımlarıyla görüşüyor

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Fenerbahçe ile anlaştığı iddia edilen Bilica’nın bazı Rus ekipleri ile görüştüğünü belirtti.

02.06.2009 - 00:52

İSTANBUL - Bülent Uygun, Futbol Plus Dergisi tarafından düzenlenen ''Yılın Futbol Oscarları'' ödül töreninde basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Bülent Uygun, Fenerbahçe ile anlaştığına dair basında haberler yer alan başarılı oyuncuları Bilica'nın Rusya'dan bazı takımlarla görüştüğünü de dile getirerek, ''Bilica Romanya'dan Cuma günü dönecek. Döndükten sonra kulübün menfaatleri neyi gerektiriyorsa ona karar vereceğiz. Onun dışında takımdan kimseye transfer teklifi yok. Bu konuda çıkan haberler tamamen hayal ürünü. Sadece benim kadroda düşünmediğim bazı yabancı futbolcular var. Onlar da iyi olmadıkları için değil, gelecek sezon Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edeceğimizden dolayı kaliteyi daha yukarı çıkartmak istediğimiz içindir. Hafta içinde düşüncelerimizi uygulamaya çalışacağız'' diye konuştu.

Uygun, şampiyon olan Beşiktaş'ı kutlayarak, ''Şampiyonluklarının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Biz de şampiyonluğu hayal ettik. Uzun haftalar ligi lider götürdük. Kısıtlı imkanlarımız olmasına rağmen, güzel şeyler yaptığımızı düşünüyorum. Futbolcu kardeşlerim 2 sezondur son haftalara kadar kovaladıkları ancak şansızlık nedeniyle kaybettikleri şampiyonluklara, önümüzdeki yıllarda ulaşacaklardır, diye düşünüyorum. 5 yıl içinde Anadolu'dan bir takımın şampiyon olacağına inanıyorum. Biz de gerekli transferleri yaptıktan sonra önümüzdeki sezon bu hedefi gerçekleştirmeye çalışacağız'' dedi.

Transfer çalışmalarını sürdürdüklerini ve Tunus Milli Takımı'nda da forma giyen Hamed Namouchi ile görüşmelerinin devam ettiğini belirten Uygun, ''Görüştüğüm başka isimler de var. Ancak neticelendirmeden söylemek istemiyorum'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...