Uygun: Konuşmaya gerek yok, herşey ortada

Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu ilk maçında Anderlecht'e 5-0 yenilen Sivasspor'da teknik direktör Bülent Uygun, istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını belirterek, "Bu maçı fazla konuşmaya gerek yok. Her şey zaten ortada" diye konuştu.

29.07.2009 - 01:30

Uygun: Konuşmaya gerek yok, herşey ortada

İSTANBUL - Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Anderlecht maçı sonrası düzenlediği basın toplantısında ortaya çıkan farklı skor nedeniyle çok üzgün olduklarını söyledi.


İstedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını belirten Uygun, "Aslında bu maçı fazla konuşmaya gerek yok. Her şey zaten ortada. Anderlecht'in iyi olduğunu biliyorduk. Antrenmanlarda sırf bu oyun sistemi üzerinde çok iyi çalışmıştık. Ancak bunu sahada uygulayamadık. Bizi seven insanları hayal kırıklığına uğrattığımız için çok üzgünüz " dedi.

Erken yedikleri gollerin ardından demoralize olduklarını ve maçı çeviremediklerini vurgulayan Bülent Uygun, deneyimsizliğin kurbanı olduklarını söyledi. Uygun, ''Suç varsa tamamen kişisel olarak benim'' diye konuştu.

Anderlecht Teknik Direktörü Ariel Jacobs ise atak bir futbol oynadıklarını belirterek, Sivasspor'un konsantrasyon eksikliğinin işlerini kolaylaştırdığını söyledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...