Uygun: Sezon boyunca kredimiz var

Sivasspor'da, teknik direktör Bülent Uygun, hiçbir yere ayrılmayı düşünmediğini söyleyerek”Sezon sonuna kadar ayrılmak gibi bir düşüncem yok. Bırakın 3-5 maçı, 1 sezon boyunca kredimiz olduğu düşüncesindeyim” dedi

15.09.2009 - 20:06

DENİZLİ -  Ligde ertelenen 3. hafta karşılaşmasında Denizlispor ile deplasmanda karşılaşacak Sivasspor'da, teknik direktör Bülent Uygun, hiçbir yere ayrılmayı düşünmediğini söyledi.

Denizli'de kampta bulunan Sivasspor, Haluk Ulusoy Tesisleri'nde maçın hazırlıklarını tamamladı.

Uygun, yaptığı açıklamada, Türkiye'de birkaç maç yitirince hemen teknik direktör aleyhinde dedikodular çıkarıldığını hatırlattı.

''Geçmişte neler başardıklarımız ortada'' diyen Uygun, ''Başardıklarımız birçok kez başaracaklarımız için teminattır. Yaşadığımız aksilikler hangi takımın başına gelirse gelsin, bizden daha kötü durumda olur. Takımı bırakıp gidecekmişiz gibi bir imaj çiziliyor. Bindiğimiz gemiyi terketmek ve yahut o gemiden ayrılmak niyetimiz olmadı. Sadece o gemiyi en güzel şekilde yüzdürmek, geminin içindeki o güzel kardeşlerimizle hep hedefe gitmek, yürümek vardır.'' diye konuştu.

Uygun, Sivasspor'dan ayrılmayı düşünmediğini ve takımının başında olduğunu belirterek, ''Takımımızı tekrar eski günlerine döndürecek çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Gerekirse devre arasında tekrar takviye yapıp yolumuza devam ederiz. Sezon sonuna kadar ayrılmak gibi bir düşüncem yok. Bırakın 3-5 maçı, 1 sezon boyunca kredimiz olduğu düşüncesindeyim. İstikrar herşeyin başıdır dedik. 6 yıldır istikrarı süren Sivasspor'un başarıları ortadadır. Hayatı boyunca hiçbir şeyi başaramamış insanların bu tarz yorum veya tenkitleri bizi yaralıyor'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...