Vardar: Tarih tekerrür edecek

Beşiktaşlı yönetici Sinan Vardar, bu sezon da tarihin tekerrür edeceğini ve siyah-beyazlı takımın şampiyon olacağını söyledi.

28.02.2010 - 11:34

Vardar: Tarih tekerrür edecek

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Vardar, Kayserispor deplasmanında galip gelerek en zor maçlarından birini kayıpsız atlattıklarını söyledi.

Sinan Vardar, Kayserispor karşısında ortaya konulan futbolun kendilerini umutlandırdığını kaydederek, ''En zor maçlarımızdan birini 3 puanla kapadık.

Beşiktaş, şampiyonluğun en büyük adaylarından biridir. Bence tarih tekerrür edecek ve Beşiktaş bu sezon da şampiyonluğa ulaşacaktır'' diye konuştu.

Kayserispor gibi ligin en az gol yiyen takımlarından biri karşısında hem de deplasmanda 6-7 net gol pozisyonu ürettiklerini anlatan Vardar, önlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve Denizlispor karşılaşmaları olduğunu hatırlatarak, ''Bu iki maçımızı da kayıpsız atlatacağımızı düşünüyorum. 2 maçta alacağımız 6 puan bizi zirveye daha da yaklaştıracaktır'' dedi.

Vardar, A Milli Futbol Takımı aday kadrosuna çağrılan genç futbolcu Necip Uysal'a da değinerek, ''Necip'in milli takıma seçilmesine çok sevindim. Alt yapıdan yetişen futbolcuların başarılı olmaları beni çok mutlu ediyor. İnşallah Necip, milli takımda iyi bir performans sergileyip kalıcı olur'' şeklinde konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...