Taraftardan Arsene Wenger'e: Veda zamanı geldi...

Arsenal’in Hull City ile oynadığı federasyon kupası maçında, bir grup taraftar menajer Arsene Wenger'in istifasını istedi. Takımın 4-0 galip ayrılarak çeyrek finale yükselmesine rağmen Taraftarlar üzerinde; "Anılar içinteşekkürler... Ancak artık veda zamanı geldi" yazılı bir pankart açtı.

Ntvspor 09.03.2016 - 15:19

Taraftardan Arsene Wenger'e: Veda zamanı geldi...

Premier Lig'de uzun süredir şampiyonluğa hasret Arsenal, bu sezon eline geçen büyük fırsatı da geri tepmek üzere. Londra ekibi, bitime 9 hafta kala, lider Leicester City’nin 8 puan gerisinde bulunuyor. Arsenal taraftarı bu durumdan, transfer yapmamakta inat eden menajer Arsene Wenger'i sorumlu tutuyor.

Yaklaşık 20 yıldır Londra ekibinin başında bulunan Wenger, Hull City ile oynanan federasyon kupası tekrar maçında, bir grup taraftarın protestosu ile karşılaştı. Taraftarlar tribünde; "Anılar için teşekkürler... Ancak artık veda etme zamanı geldi" yazılı bir pankart açtı.

Wenger maçın ardından, tepkilere kulak asmadığını söyledi. Deneyimli menajer; "Kulübün tarihine baktığınızda, korkacak hiçbir şeyim olmadığını görürsünüz. Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum. Çünkü artık geleceğim hakkındaki söylentilerden sıkıldım" dedi.

Sayfa Yükleniyor...