Veh: Kazanmak zorunda olan Beşiktaş

Beşiktaş'ın bugünkü rakibi Wolfsburg'un teknik direktörü Armin Veh, maçın Beşiktaş açısından daha önemli olduğunu belirterek, "İlk maça oranla daha atak oynamak mecburiyetindeler'' dedi.

02.11.2009 - 17:05

Veh: Kazanmak zorunda olan Beşiktaş

Avrupa Şampiyonlar Ligi B grubunda bugün Beşiktaş'la karşılaşacak olan Wolfsburg'da, teknik direktör Armin Weh, maçın Beşiktaş için çok önemli olduğunu söyledi.

Dün BJK İnönü Stadı'nda basın toplantısı düzenleyen Armin Weh, kendilerini grupta sıkıntılı olarak görmediklerini vurgularken, ''Beşiktaş için bu maç çok önemli. Mutlaka kazanmaları gerekiyor. İleri çıkıp baskı kurmaları lazım. İlk maça oranla daha atak oynamak mecburiyetindeler'' dedi.

Bundesliga'daki Meinz maçında 3 gol yemeleri ve forvet hattında sıkıntılı oldukları hatırlatılarak yöneltilen bir soruya Weh, ''Bizim asıl sorunumuz forvet hattında değil. Bu, attığımız gollerden belli. Asıl sorunumuz savunmada. Aslında savunmada tedbir almaktan çok, orta sahamızın daha fazla çalışması gerektiğini düşünüyorum'' yanıtını verdi.

Weh, bir soru üzerine de Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin, gruptan çıkmak için 7 puanın yeterli olacağı şeklindeki görüşüne katılmadığını vurgulayarak, ''Bana göre, 7 puan gruptan çıkmak için yeterli olmaz'' diye konuştu.

Wolfsburglu futbolcu Christian Gentner de bugünkü maçla ilgili görüşlerini açıklarken, Beşiktaş karşısına galip gelmek için çıkacaklarını kaydetti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...