NTV

Vidic: Manchester United'ta mutluyum

Ntvspor

Spor
Vidic: Manchester United'ta mutluyum

Manchester United'ın Sırp savunma oyuncusu Nemanja Vidic, menajer Alex Ferguson ile arasında sorun olduğu yolundaki haberleri yalanladı. Real Madrid'e transfer olmak için sakatlık bahanesini kullandığı öne sürülen Vidic, kulübünde mutlu olduğunu vurguladı.

Nemanja Vidic'in, "Leeds United" karşısındaki federasyon kupası maçında sakatlığını gerekçe gösterip oynamak istememesi birçok söylentiyi de beraberinde getirdi.

İngiliz basınına göre menajer Alex Ferguson, kontratında iyileştirme yapılmasını isteyen Vidic'in sakat olduğuna inanmamıştı. Hatta gazetelere Ferguson'ın ağzından; "size Vidic'in neden oynamadığı konusunda bir açıklama yapamıyorum" sözleri yansımıştı.

İddialar, Real Madrid'e transfer olmayı amaçlayan Sırp savunma oyuncusunun sakatlık bahanesi ile kendisine gerekli zemini yaratmaya çalıştığı yönündeydi. Ancak Vidic ülkesinde yayımlanan bir gazeteye yaptığı açıklamalarla hakkındaki haberleri yalanladı.

Menajer Ferguson ile arasının son derece iyi olduğunu savunan başarılı oyuncu; "takımdan ayrılmaya çalışmıyorum. Ferguson'ın sakat olduğuma inanmadığı yolundaki haberler de gerçeği yansıtmıyor. Leeds maçı öncesi sakattım. Hepsi bu" ifadelerini kullandı.

Ferguson ile aralarının son derece iyi olduğunu savunan Vidic, Manchester United'ta da mutlu olduğunu belirtti.