MALİYE MİLLİ PİYANGO: 3 - DİLTAŞ EĞİTİM KURUMU: 0
Salon: Selim Sırrı Tarcan
Hakemler: Onur Hoşnut xxx, Salim Bektaş xxx
Maliye Milli Piyango: Roger xxx, Da Silva xxx, Renato xxx, Murat xx, Mustafa xxx, Şevki xx (Mehmetx Aydın ?, Umut ?)
Diltaş Eğitim Kurumu: Sinisa xx, Tolga xxx, Mehmet xx, Mladen xx, Levent x, Niyazi x (Alper xx, Bahadır x, Veli xx, Ahmet x, Emin xx, Koray ?)
Setler: 25-19, 25-23, 25-21
Süre: 72 dakika (21, 27, 24)
 

TOKAT BELEDİYESİ PLEVNESPOR: 0 - ZİRAAT BANKASI: 3
Salon:
Hüseyin Akbaş
Hakemler: Ersin Altıparmak xx, Berat Gülcan xx
Tokat Belediyespor Plevnespor: Taner x, Hakan x, Szalaı x, Vefa x, Ismel xx, Mayeta xxx (Birol x, Ersin x, Aslan x, Ali Samet x)
Ziraat Bankası: Hasan xxx, Selçuk xxx, Fatih xxx, Peter xxx, Gundars xxx, Frantz xxx (Metin xxx, Resul xx, Ender xx)
Setler: 22-25, 20-25, 19-25
Süre: 65 dakika (24, 21, 20)

BOZKURT BELEDİYESİ: 3 - BEŞİKTAŞ: 0
Salon: Bozkurt
Hakemler: Yasemin Altıner xx, Kazım Burum xx
Bozkurt Belediyesi: Soner xxx, Sidibe xxx, Zapletal xxx, Süleyman xx, Murat xx, Burrow xxx (Murat Tokgöz xx, Çağlar x,)
Beşiktaş: İbrahim xx, Mustafa xx, Osman xx, Erman xx, Siebeck xx, Barurov xx (Hasan xx, Erdem x, Berkan x)
Setler: 25-21, 25-23, 25-19
Süre: 83 Dakika (30, 29, 24)


SGK: 3 - HALK BANKASI: 2
Salon: Selim Sırrı Tarcan
Hakemler: Aziz Yener xxx, Yücel Yolagelen xxx
SGK: Hanni xxx, Can xx, Sabit xxx, Falasca xxx, Siltala xxx, Hürol xxx (Akif x)
Halk Bankası: Sinan xx, Ersin xxx, Wilcohx xx, Moon xxx, Barış xx, Patak xxx (Hasan xx, Alper x, Kavaz x, Kayhan xxx, Serhat ?)
Setler: 25-16, 19-25, 20-25, 25-23, 15-13
Süre: 119 dakika (21, 24, 26, 28, 20)

GALATASARAY: 2 - ARKAS SPOR: 3
Salon: TVF 50. Yıl
Hakemler: İlhami Şenyurt xx, Hikmet Aydınay xx
Galatasaray: Dehne xx, Nemer xxx, Murathan xx, Kemal xxx, Philippe xx, Ahmet x (Güray xx, İbrahim Emet xx, İbrahim Akşeker xx, Semih x, Caner xx)
ARKAS Spor: Fuente xxx, Emin xx, Duerdem xxx, Kadir xx, Ahmet xxx, Hüseyin xxx (Nuri xx, Bülent xxx, Burutay x, Mustafa xx)
Setler: 36-34, 31-29, 19-25, 27-29, 11-15
Süre: 142 Dakika (38, 32, 23, 34, 15)

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ: 3 - FENERBAHÇE: 1
Salon:
Haldun Alagaş
Hakemler: Serdar Nişancıoğlu xxx, Suat Carlı xxx
İstanbul Büyükşehir Belediyesi: Ulaş xxx, Trommel xxx, Erhan xxx, Hakan Akışık xx, Touzinsky xx, Millar xxx (Barış xxx, Hakan Fertelli x, Volkan xx)
Fenerbahçe: Özkan xx, Arslan xx, Coskoviç xx, Yasin xx, Gardner xxx, Divis xxx (Serkan xx, Cem x)
Setler: (25-22, 25-23, 19-25, 25-13)
Süre: 97 Dakika (23, 27, 24, 23)