Volkan Arslan resmen Orduspor'da

Orduspor'un Ankaragücü'nden transfer ettiği Volkan Arslan resmi sözleşmeye imza attı.

Haberler 19.01.2010 - 14:42

Volkan Arslan resmen Orduspor'da

Bank Asya 1. Lig takımlarından Orduspor ile Ankaragücü'nden transfer ettiği Volkan Arslan arasında 1,5 yıllık sözleşme imzalandı.

Durugöl Tesislerinde gerçekleştirilen imza töreninde kendisini mor-beyazlı renklere bağlayan 1,5 yıllık sözleşmeye imza atan Arslan, Orduspor'a başarılı olmak için geldiğini söyledi. Arslan, "Şu ana kadar 7 profesyonel takımda forma giydim. Bunların arasında süper lig temsilcilerinden Galatasaray da var. Orduspor benim 8. takımım. Buraya başarılı olmak için geldim. İnşallah mor-beyazlı takım ile yeni başarılara imza atarım. Orduspor'da uzun yıllar forma giyerek bu takımın formasını terletmek istiyorum" dedi. Ordu'ya dün geldiğini ve Ordusporlu taraftarların sevgi gösterileri ile karşılandığını da söyleyen Arslan, "Orduspor'un zorlu maçlarında her zaman taraftar desteğine ihtiyacı olacaktır. Beni de sıcak karşılayan tüm Ordululara teşekkür ederim. Ben de kendilerine layık olacağım" diye konuştu. Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen de Volkan Arslan'ın başarılı olacağına inandığını belirterek, Arslan'ın geçmişinin başarılarla dolu olduğunu ifade etti.

Türkmen, "Volkan'ın mevkisi olan orta sahada ilk yarı sıkıntılar yaşamıştık. İnşallah Volkan buradaki sıkıntıyı giderecektir. Bizler kendisine sonsuz güveniyoruz ve hoş geldin diyoruz" dedi. Öte yandan Orduspor ile ilk antrenmanına da çıkan Volkan Arslan, takım arkadaşları tarafından tesislerin giriş kapısında karşılandı.

Sayfa Yükleniyor...