Volkan'dan Daum'a övgüler

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel, teknik direktör Christoph Daum ve Sportif Direktör Aykut Kocaman ile çalışmanın kendisi için çok önemli bir şans olduğunu söyledi.

Ntvspor 30.12.2009 - 14:22

Volkan'dan Daum'a övgüler

Sarı-lacivertli kulübün resmi dergisine açıklamalarda bulunan Volkan Demirel, teknik direktör Christoph Daum'un kariyerinde çok önemli bir yeri olduğunu söyledi. Milli kaleci yaptığı açıklamada, "Ben 22 yaşımdayken Fenerbahçe'nin kalesine geçtim ve Fenerbahçe kalesine geçmemdeki en büyük etkenlerden biri Christoph Daum'dur. İkinci kez Fenerbahçe'ye gelişinde, ilk konuşmamızda bunu Daum'a da söyledim ve 'Belki siz olmasaydınız, ben buralara gelemezdim' dedim. Çünkü bana startı veren kendisidir" diye konustu.

Sportif direktör Aykut Kocaman ile birlikte çalışmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirten Volkan, "Sportif direktörlük hem Aykut Hocaya hem de Fenerbahçe'ye yakışıyor. Aykut Hoca ile takımdaki herkes birebir konuşuyor. Türk olduğu için anlaşmamız daha kolay oluyor. Bence bu durum takımımızda çok büyük bir artı " dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...