Volkan'dan Şenol Güneş’e cevap

Fenerbahçeli futbolcu Volkan Şen, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in "Bursaspor kaptanı Beşiktaş’a gelmek için bana yalvardı" sözüne cevap verdi.

volkan-şen-fenerbahçe-111115.jpg

Fenerbahçeli futbolcu Volkan Şen, FB TV’ye yaptığı açıklamada Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in ‘Bursaspor kaptanı Beşiktaş’a gelmek için bana yalvardı’ şeklindeki sözlerinin kendisiyle alakalı olmadığını belirtti. Volkan, tedavi sürecinin devam ettiğini ve milli maç arasını en iyi şekilde değerlendirip, Mersin İdmanyurdu maçına hazır hale geleceğini de sözlerine ekledi.

Sakatlık durumu ile ilgili bilgi veren Volkan Şen, “Ağrılarım şu an daha iyi durumda. Dünden itibaren takımdan ayrı Fatih Hocayla (kondisyoner Fatih Yıldız) özel olarak çalışıyorum. Kuvvetlendirme üzerine çalışıyorum. Onun sonrasında tedavim devam ediyor. İyi gidiyor” dedi.

Milli maçlar nedeniyle verilen arayı en iyi şekilde değerlendirip Mersin İdmanyurdu maçına hazır hale gelmeye çalıştığını belirten başarılı oyuncu, “Bu süreyi en iyi şekilde değerlendirip, güç depolayıp, Mersin İdmanyurdu maçına en iyi şekilde hazırlanmak istiyorum ve istiyoruz. Ben de bu arayı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyorum. Bu milli takım arası benim için bir fırsattı. Hem dizimi kuvvetlendirmek hem de daha da güçlü çıkabilmek için. İnşallah önümüzdeki hafta takımla birlikte çalışmalara başlayacağım. Sonrasında da Mersin maçına en iyi şekilde hazır olacağım” diye konuştu.

ŞENOL GÜNEŞ’İN SÖZLERİ

Volkan Şen, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in, ‘Bursaspor kaptanı Beşiktaş’a gelmek için bana yalvardı’ şeklindeki sözlerinin kendisiyle alakalı olmadığını da dile getirdi. Volkan, “Bu konunun benle hiç alakası yok. Bu konular geçtiğinde hemen Şenol Hocayı aradım. Benle alakası olmadığını biliyordum ama kendisiyle konuştum ve bir de hocadan duymak istedim. Şenol Hoca gereken açıklamayı yapacaktır diye düşünüyorum. Çünkü buradan benim bir şey söylemem, benim için doğru olmaz. Şenol Hoca böyle bir şey söylemiş ve devamında da inşallah Şenol Hoca kim olduğunu söyler. Bu açıklamayı şunun için yapıyorum ki; kamuoyu bilmelidir. Bu konunun benle hiçbir alakası yoktur. Gereken açıklamayı Şenol Hoca yapacaktır” ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...