Vural: Galibiyeti hak ettik

25.10.2009 - 18:21

İSTANBUL - Kasımpaşa teknik direkötrü Yılmaz Vural, 3-1 kazandıkları Denizlspor maçı sonrası düzenlediği basın toplantısı düzenledi.

Vural, Kasımpaşa'nın başında bugüne dek çıktığı karşılaşmalarda iyi oynamasına rağmen bir türlü istedikleri sonuçları alamadıklarını ifade ederek, ''Denizlispor çok iyi bir takım, geri koşan ve kaliteli yabancılara sahipler. Onlar da sıkıntı içindeler. Böylesine bir maçtan 3-1'lik skorla ayrılmak önemli. Rakibimizden daha iyi oynadık. Pozisyonlarda da üstünlüğümüz zaten ortadaydı. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık diye düşünüyorum'' diye konuştu.

Deneyimli teknik adam, aldıkları galibiyetin ilerleyen haftalar için kendilerini umutlandırdığını dile getirdi.

Kasımpaşa'da bugün 2 gol atan Cenk İşler ise karşılaşmaya mutlak galibiyet parolasıyla çıktıklarını vurgulayarak, ''Çok iyi mücadele sergiledik. 1-0 geriye düşmemize rağmen maçı bırakmadık ve kazandık. Bu bizim için bir başlangıçtır ve inşallah böyle devam ederek üst sıralara çıkarız'' ifadelerini kullandı.

ÇETİN: POZİSYONLARI DEĞERLENDİREMEDİK
Denizlispor Genel Menajeri Özhan Çetin, Kasımpaşa karşısında yakaladıkları gol pozisyonlarını iyi değerlendirememelerinden yakındı.

Çetin, karşılaşmaya düşündükleri gibi başladıklarını anlatarak, ''Rakibimizi savunmada eksik yakaladığımız pozisyonları değerlendirmek istiyorduk. O doğrultuda gole de ulaştık. Ancak daha sonraki pozisyonları iyi değerlendiremedik. İkinci yarıda da rakibimiz 2 gol daha bulunca oyun disiplininden koptuk. Akabinde de istemediğimiz bir sonuçla karşı karşıya kaldık'' şeklinde konuştu.

Teknik direktör arayışlarının devam ettiğini ifade eden Çetin, ''Yarından itibaren başkanımız ve yönetimimiz alternatifleri değerlendirip bir sonuca varacaktır'' dedi.

NOTLAR
Karşılaşmayı Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı ile Beşiktaşlı futbolcu Yusuf Şimşek de izlerken, Yazıcı'nın bulunduğu protokol tribününün hemen önüne Türkiye Spor Yazarları Derneği tarafından hazırlanan ''Spor medyasına yapılan her türlü saldırıyı şiddetle kınıyoruz'' yazılı pankart asıldı.

Öte yandan, Kasımpaşalı taraftarlar karşılaşma boyunca kulüp yönetimini istifaya davet ederken, kulüp başkanı Hasan Hilmi Öksüz'e yönelik ''Başkan olsana, başkan olsana, Karagümrük'e başkan olsana'' tezahüratları yapıldı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...