Woods hayranlarına müjde

Tiger Woods, golf sezonunun 2. büyük turnuvasına da katılacak. Amerika Masters'ta hüsrana uğrayan Woods, belirsiz bir süre turnuvalardan uzak kalmaya karar vermişti. Ancak Birleşik Devletler Golf Federasyonu, ünlü golfçünün Amerika Açık'a başvuruda bulunduğunu duyurdu.

Ntvspor 14.04.2010 - 14:47

Woods hayranlarına müjde

Yıldız sporcu Tiger Woods, golf sezonunun ilk büyük turnuvası Amerika Masters'a galibiyet umuduyla katılmıştı. Eşini aldattığına ilişkin haberlerin ortaya çıkması ardından yaklaşık 5 ay parkurlardan uzak kalan Amerikalı golfçü, geri dönüş turnuvasında ancak 4. olabildi. Woods, pazar günü sona eren turnuvada sergilediği performanstan hiç memnun kalmadı. Çok hata yaptığını ve başarısız olduğunu söyledi, bir süre daha turnuvalardan uzak kalmaya karar verdi.

Ancak golfseverler, bu kez Woods'a uzun süre hasret kalmayacak. Dünya golf sıralamasının 1 numarası, sezonun 2. büyük turnuvası Amerika Açık'a da katılmayı planlıyor. Birleşik Devletler Golf Federasyonu, Woods'un haziran ortasında başlayacak turnuvanın başvuru formunu kendilerine ilettiğini doğruladı.

Woods, Amerika Açık'ta, sonuncusu 2 yıl önce olmak üzere 3 kez şampiyonluk yaşadı. Yıldız golfçü, bu kez kariyerinin 15. büyük turnuva şampiyonluğu için mücadele verecek.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...