Yanal: Hiçbir zaman problem adam olmadım

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, yönetim kurulu ile uyumlu şekilde çalışmak için özen gösterdiğini belirterek, ''Trabzonspor'da göreve geldiğim günden itibaren, hiçbir zaman problem çıkaran adam konumunda olmadım'' dedi.

14.03.2009 - 11:19

Yanal: Hiçbir zaman problem adam olmadım

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Trabzonspor Dergisi'ndeki yazısında, futbolda zaman zaman inişli çıkışlı grafikler çizilmesini doğal karşılamak gerektiğini belirterek, ''Özellikle bizim ligimizde de bu yıl inanılmaz sonuçlar alınabiliyor. Alt sıralardaki takımlar, zorlu maçlardan puan çıkarabiliyorlar. Ancak her şeye rağmen genel itibariyle bakıldığında sezon başından bu yana başardığımız işler, aldığımız sonuçlar küçümsenecek düzeyde değil'' ifadelerini kullandı.

Bu sonuçların hepsini, oyuncular ve camiayla gerçekleştirdiklerini ifade eden Yanal, ''Ne olursa olsun hepsiyle gurur duyduğumuz bir ekibimiz var. Uzun bir yolculuğa çıktık. Bu ekiple bu yolda devam edeceğiz. Beklemediğimiz anlarda beklemediğimiz kayıplarla da karşılaşabiliriz. Ama biz sonuna kadar aynı mücadele azmi ve istekle devam edeceğiz.

Oyuncularımızın ilgiye ve desteğe ihtiyacı var. Taraftarımız sezon başından beri bizlere bunu fazlasıyla verdi. Bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğini biliyoruz'' dedi.

''Trabzonspor'da göreve geldiğim günden itibaren hiçbir zaman problem çıkaran adam konumunda olmadım'' diyen Yanal, ''Görevde olan yönetimlerle hep uyumlu çalıştım. Bundan böyle de bu konumumda bir değişiklik olmayacak. Bizim Trabzonspor'da ne için bulunduğumuz ortada. Bunu, kayıtsız şartsız desteğini esirgemeyen ve verdiğimiz mesajları çok iyi algılayan sağduyulu taraftarlarımız biliyor. Aslında gerisi fazla da önemli değil'' diye konuştu.

''BU AİLENİN HER FERDİ SORUMLULUĞUNUN BİLİNCİNDE''
Yanal, buna rağmen bazı değerlendirmelerin insanların kafasında soru işareti bırakabileceğini belirterek, ''Ben ilk günden beri yönetim kuruluyla uyumlu bir çalışma süreci yaşanmasına büyük özen gösterdim, göstermeye de devam ediyorum. Kendileriyle bir çok kararı ortak değerlendirmeler sonucunda aldık. Biz önce oyuncularımızla birlikte bir ekip olduk. Daha sonra bütün camiamızı da içerisine alan bir aile haline geldik. Bu ailenin her ferdi sorumluluğunun bilincinde yoluna devam ediyor. Hedeflerimiz belli, amacımız bu hedeflere ulaşmak. Bizim dışımızda yaratılmaya çalışılan gündemlerle de fazla ilgilenmiyoruz'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...