"Yatarak para alınmaz"

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Antalya kampında NTV Spor'un sorularını yanıtladı. Gökhan Zan'a sitem eden Albayrak, tecrübeli oyunucunun ısrarla G.Saray'dan ayrılmak istemediğini söyledi.

Ntvspor 18.01.2015 - 15:27

"Yatarak para alınmaz"

Evren Göz'e özel açıklamalarda bulunan Albayarak, "Kampımızın son gününü yaşıyoruz. Çok güzel bir kamp dönemi geçirdik. Oyuncularımız çok iyi çalıştırlar. Herkes bir an önce ikinci yarının başlamasını bekliyoruz. İkinci devreye hazırız. Beklentimizin çok üzerinde bir kamp dönemi geçirdik" dedi.

"SNEIJDER YENİDEN DOĞDU"
Kamp döneminde Sneijder'in çok neşeli olduğunun altını çizen Albayrak, "Sneijder'le çok özel şakalaşmalar yaptık. Bence Sneijder yeniden doğdu diyebilirim. Demek ki bazı şeyleri duymak istiyordu. Duydukça da morali yerine geldi. Sneijder'i çay içmeye alıştırdım. Herhalde o da Rizeli olacak" ifadelerini kullandı.

"SNEIJDER'DEN 1 TANE VARDIR O DA G.SARAY'DA DIR"
Basında çıkan Sneijder'in Juventus'a transfer haberleri hakkında da konuşan Albayrak, "Sneijder, İstanbul'da mutlu olduğunu defalarca söyledi. Kamp döneminde sürekli Sneijder ile konuştuk. Keyfi yerinde. Dünyada başka Sneijder yoktur. 1 tane vardır o da Galatasaray'da'dır" diye konuştu.

"TRANSFER YAPMAYACAĞIZ"
Kimse ile transfer görüşmesi yapmadıklarını söyleyen Albayrak, "Bizim futbolcuya ihtiyacımız yok. Biz buraya tasarruf yapmak için geldik. Transfer yapmayacağız. Uygun bir stoper bulsaydık alacaktık ama bulamadık onun içinde almıyoruz" şeklinde konuştu.

"ISRARLA AYRILMAK İSTEMİYOR"
Ellerindeki oyuncuları çıkarmak istediklerini vurgulayan Albayrak, Gökhan Zan konusuna ayrı bir parantez açtı.

Başkan Yardımcısı, "Gökhan Zan, Galatasaray'dan gitmek istemiyor. Bazı söylemler kulağıma geldikçe üzülüyorum. Gökhan uzun süreli sakatlıklar geçirmesine rağmen Galatasaray'dan parasını almıştır. Kendisine güveniyorsa bir yere gidip çıkıp oynayacak parasını alacak. Ben yatarak paramı alırım demek hoş bir şey değil. Bunlar beni üzüyor. Oynamayan futbolcuya kimse para vermiyor. Benden Gökhan'a tavsiye gidip kendine takım bulsun oynasın. Kendi sevenleri sevindirsin. Hamza hocanın raporun doğrultusunda bazı oyuncuları gödermek zorundayız" dedi.

ALBAYRAK'TAN ONTIVERO GERÇEKLERİ
Mancini döneminde transfer edilen Lucas Ontivero hakkında konuşan Albyarak, "Ontivero'yu Gaziantepspor da gönderi. Menajeri Antalya'ya geldi ve görüştük. Bu futbolcunun Galatasaray'a nasıl alındığını bana anlattı. G.Saray'ın 1 kuruşunu yiyene çok büyük beddua edeceğim. Menajeri bana, 'Ben Mancini'nin çok yakın arkadaşıyım. Lucas Ontivero Galatasaray'a verdim' diyor. Bende hiç utanmadınız mı Galatasaray'ın 2 milyon euro parasını aldınız dedim. Kendisi de ben ne yapayım zorla vermedim cevabını verdi.

Sayfa Yükleniyor...