Yattara'dan Trabzon'a gözyaşıyla veda

Suudi Arabistan'a transfer olan Yattara, 8 yıldır formasını giydiği Trabzonspor'a veda etti.  Havalimanında gözyaşlarına boğulan Yattara, "Hiçbir takımı bu kadar sevemem. Kalbim burada atacak" dedi.

24.05.2011 - 15:00

Yattara'dan Trabzon'a gözyaşıyla veda

Trabzonspor'la sözleşmesi sona eren ve Suudi Arabistan'ın Al Shabab takımı ile anlaşan kaptan Ibrahima Yattara Trabzon'a veda etti.

8 yıldır bordo-mavili formayı giyen ve Trabzonspor taraftarlarının bir dönem en çok sevdiği isimlerden olan Yattara'yı havalimanında en yakın arkadaşlarından olan futbolcu Hasan Üçüncü ile birlikte 4 kişi uğurladı.

Üzerinde Türk bayrağı bulunan ve Türkiye yazan kırmızı-beyaz bir t-shirt giyen Yattara'yı hiçbir yönetici veya taraftarın uğurlamaması ise dikkat çekti.

Bordo-mavili formayı öpen Yattara, "Hiçbir zaman başka bir takımı bu kadar sevmeyeceğim. Gidiyorum ama kalbim burada atacak" dedi.

Yattara güvenlik kontrolünden geçmek için arkadaşlarıyla vedalaşmaya geldiği sırada ise gözyaşlarına hakim olamadı.

Hasan Üçüncü'ye sarılarak hıçkırarak ağlamaya başlayan Yattara, uzun süre gözyaşlarına hakim olamadı. Bu sırada Yattara'yla birlikte havalimanında bulunan diğer arkadaşları da gözyaşlarına boğuldu.

Daha fazla vedalaşmaya dayanamayan Yattara, koşarak güvenlik kontrolünden geçti ve ardına bakmadan içeri geçti.

Yattara'nın veda anındaki gözyaşlarına şahit olan havalimanında bulunan bazı vatandaşların da duygulandığı gözlendi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...