Yazıcı: Hedefimiz geçen sezonki başarı

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, yeni sezonda tüm takımlara başarı dilerken geçen seneki başarıyı devam ettirmekmek istediklerini söyledi.

07.07.2009 - 16:08

BURSA - Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, yeni sezondaki hedeflerinin geçen sezon yakaladıkları başarıyı sürdürebilmek olduğunu söyledi.

Yazıcı, yeni sezonun tüm takımlara hayırlı olmasını diledi.

Fikstürde hangi takımla ne zaman oynayacaklarının kendileri için önemli olmadığını vurgulayan Yazıcı, ''Hedefleri olan takımlar buna bakmaz. Neticede sezon boyunca tüm takımlarla mücadele edeceğiz. Hedefiniz varsa rakibinizle ilk hafta oynamışsınız, son hafta oynamışsınız bunun önemi yok. Yeni sezonda tüm takımlara başarılar diliyorum'' dedi.,

Yazıcı, yeni sezonda daha güçlü bir Bursaspor oluşturmak için yoğun bir çalışma içinde bulunduklarını ifade ederek, ''Hedefimiz geçen sezon yakaladığımız başarıyı sürdürebilmek. Bu çerçevede çalışıyoruz. Kongrede göreve yeniden seçildiğimde 'Bekle bizi Avrupa'  demiştim. Gelecek yıl Avrupa kupalarına katılmak için mücadelemizi vereceğiz. Bu başarıyı da kentte sağlamak istediğimiz birliktelikle yakalamak istiyoruz. Her zaman söylediğim gibi, Bursaspor'da birlikteliğin sağlanması halinde başarı kaçınılmaz. Bursa kenti, takımının başarısıyla mutlu oluyor. Bunu geçen sezon gördük. Biz yeni sezonda kentimizi, taraftarımızı mutlu etmek istiyoruz.'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...