Yazıcı'dan adalet vurgusu

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, 2-0 kazandıkları Kayserispor maçının ardından "Allah'ın adaleti varsa herhalde şampiyon olacağız" dedi.

Haberler 01.05.2010 - 23:13

Yazıcı'dan adalet vurgusu

İbrahim Yazıcı, Atatürk Stadı çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bir gazetecinin, "Bursaspor bu maçın ardından Şampiyonlar Ligi'ne gitmeyi garantiledi. Bununla ilgili neler söyleyeceksiniz?'' sorusuna Yazıcı, şu yanıtı verdi:
"Bursaspor şampiyonluğu istiyor, Şampiyonlar Ligi'ni değil. Onun için bütün Bursa şampiyonluğa odaklandı. Allah'ın adaleti varsa herhalde şampiyon olacağız. Şampiyon olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Son maçımıza da şampiyon olmak için çıkacağız. Şu an bizi Şampiyonlar Ligi değil, şampiyonluk keser."

Yazıcı, gelecek hafta Ankara'da oynanacak Ankaragücü-Fenerbahçe maçıyla ilgili ev sahibi takım yöneticilerinin yaptığı açıklamaların sorulması üzerine de şunları söyledi:
"Polemiklere girmem doğru olmaz. Ama herkes her şeyi görüyor. Ankaragücü kardeş takım. Bursaspor'un canı gönülden şampiyon olmasını istediklerini tabi ki biliyorum. Önümüzdeki maçta ellerinden geleni yapacaklarına inanıyorum. Ama neticede her şey Türkiye'nin gözü önünde gerçekleşecek. Yorumu Türkiye yapacak ben değil."

Sayfa Yükleniyor...