Yazıcı'dan birlik çağrısı

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, şehrin tamamının desteğini alan bir Bursaspor’un, her zaman özlemini çektiğimiz yerde olacağını söyledi.

29.09.2009 - 11:37

BURSA - Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Bursa'da şu an yönetim, teknik heyet, futbolcu ve taraftarın iyi bir birlikteliği bulunduğunu, ancak bu birliktelikte hala bir halkanın noksan olduğunu söyledi.

Yazıcı, 26 Eylül Cumartesi akşamı Diyarbakırspor karşısında aldıkları 4-0'lık galibiyetin ardından ligin 7. haftasında puan cetvelinde 3. sıraya yükseldiklerini belirtti.

Ligin uzun bir maraton olduğunun ve her maçın ayrı bir öneminin bulunduğunun altını çizen Yazıcı, ''Sezon başı hedeflediğimiz yerde olmak için işi ciddi tutup bütün gücümüzle çalışmamız lazım'' dedi.

Yazıcı, Manisaspor ve Denizlispor ile iki hafta üst üste deplasmanda karşılaşacaklarını ifade ederek, bu iki maçtan da başarılı sonuçlarla ayrılıp hedefe doğru ilerlemek istediklerini vurguladı.

Elde edilen sportif başarıların Bursa'da mutluluk yarattığını, yönetim kurulu olarak bunun gururunu yaşadıklarını dile getiren Yazıcı, ''Ben, bunu yeniden söylemek istiyorum; Bursa'da şu an yönetim, teknik heyet, futbolcu ve taraftarın iyi bir birlikteliği var, ancak bu birliktelikte hala bir halka noksan. Biz tüm kentin Bursaspor Kulübü etrafında birleşmesini arzu ediyoruz, bunu istiyoruz. Şehrin tamamının desteğini alan bir Bursaspor, her zaman özlemini çektiğimiz yerde olur, başarılar kalıcı olur.'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...