Yeni Genel Menajer Yosmaoğlu

Kepez Belediyespor’da Genel Menajerliğe Murat Yosmaoğlu getirildi.

11.11.2009 - 16:15

Beko Basketbol Ligi'nde mücadele eden Kepez Belediyespor'da genel menajerlik görevine, Fenerbahçe erkek ve bayan takımlarının ve Bayan Milli Takımı'nın eski menajeri Murat Yosmaoğlu getirildi.

Kepez Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Erkin Demir, yaptığı yazılı açıklamada, genel menajerlik görevine Murat Yosmaoğlu'nu getirdiklerini bildirdi. Hem oyuncu hem de yönetici olarak Türk basketboluna uzun yıllar hizmet eden Yosmaoğlu'nun, tecrübesiyle bilgi birikimiyle Kepez Belediyespor'da güzel işler yapacağını belirten Demir, Murat Yosmaoğlu'nun genel menajerlik görevine gelmesiyle birlikte teknik heyet, oyuncular ile yönetim arasındaki iletişimin daha da güçleneceğini vurguladı. Demir, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:''Basketbolda güzel işler yapmak, ülkemizi Avrupa arenasında temsil etmek için yola çıktık. Amaçlarımız doğrultusunda teknik kadromuzu kurduk, transferlerimizi gerçekleştirdik. Yukarıları hedefleyen, büyük düşünen takımın genel menajerlik görevine de basketbolumuzda güzel işler başaran bir ismi getirdik. Taraftarlarımızı gönlü rahat olsun. Sezon hazırlıklarına geç başlamamız dolayısıyla şu ana kadar istediğimiz sonuçları alamadık. Murat Yosmaoğlu ile birlikte çıkışa geçeceğiz ve taraftarlarımızın yüzünü güldüreceğiz.''

1957 İstanbul doğumlu Murat Yosmaoğlu, Efes Pilsen'de, Fenerbahçe'de, Silahlı Kuvvetler'de, Ortaköy'de basketbol oynadı. Yosmaoğlu, Fenerbahçe Bay-Bayan Basketbol Takımları'nda, Bayan Milli Takımı'nda ve TTNet Beykoz Takımı'nda menajerlik görevinde bulundu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...