Burak Yılmaz'a yeni teklif hazırlığı...

Bilic'in çalıştırdığı West Ham United, Burak Yılmaz için 5 milyon Euro'luk resmi teklif yaptı. Sarı kırmızılıların, bu teklifin kesinlikle kabul edilemeyeceğini iletmesi üzerine İngiliz kulübü, Aslan'a 7 milyon Euro'luk yeni bir teklif sunmaya hazırlanıyor.

Ntvspor 19.08.2015 - 16:41

Burak Yılmaz'a yeni teklif hazırlığı...

Transfer döneminin son günlerine doğru sarı kırmızılı kulüpte hareketlilik yaşanıyor.
West Ham United, Burak Yılmaz ile ilgilendiğini öncelikle sözlü olarak Galatasaray kulübüne iletmişti. Bu gelişme, "Burak Yılmaz takımdan ayrılıyor mu?" sorularını da beraberinde getirmişti. Üstelik Medicana Sivasspor maçında başarılı oyuncunun
yedek kalması kafalarda soru işaretleri yaratmıştı.

İngiliz kulübü, geçtiğimiz gün resmi teklifini Galatasaray'a iletti. Ancak bu teklif, sarı kırmızılı kulüp tarafından reddedildi.

Burak için pazarlıklara 5 milyon Euro'dan başlayan West Ham United, Galatasaray'ın olumsuz yanıtı üzerine teklifi artırmayı planlıyor. Bilic'in ekibi, Galatasaray'a 7 milyon Euro'luk yeni bir teklif sunmaya hazırlanıyor. Ancak Galatasaray yönetimi, Burak Yılmaz'ı kesinlikle göndermeyi düşünmüyor.

Hakkında çıkan iddialardan etkilendiği ifade edilen Burak Yılmaz ise yakın çevresine, "Ben Galatasaray'da mutluyum. Daha kazanacağım çok başarı var, buradan ayrılmak gibi bir düşüncem yok" dediği öğrenildi. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun yakın zamanda Burak ile görüşerek takım için önemini vurgulayacağı belirtildi.

Sayfa Yükleniyor...