Yıldırım: İkinciliklerin takımı değiliz

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Dergisi'ndeki yazısında takımın içinde bulunduğu durumdan kendi çabasıyla çıkacağını ve teknik heyet ile oyunculara güvenlerinin sonsuz olduğunu dile getirdi.

Ntvspor 01.03.2010 - 12:20

Yıldırım: İkinciliklerin takımı değiliz

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Dergisi'nin Mart ayı sayısıdaki yazısında camiaya seslendi. Başkan Yıldırım, Fenerbahçe'de hedefin asla ikincilik olamayacağını vurguladı.

Yıldırım, "Fenerbahçe, ikinciliklerin takımı değildir; olmamıştır ve asla da olmayacaktır. Sayın İslam Çupi'nin de dediği gibi; "Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz". İşte, adı konamayan o yüce duygu, o büyüklük; Fenerbahçeliliktir. Bizi Dünyadaki tüm kulüplerden ayıran; içimizde taşıdığımız, Fenerbahçelilik duygusudur ve bu sürekli başarıyı hedefleyen; yenilgiyi asla hazmedemeyen bir duygudur" ifadelerini kullandı.

Başkan Yıldırım, son günlerde istenilen sonuçları alamayan takımın da bu durumdan kendi çabasıyla kurtulacağını belirtti.

Yıldırım, "Hedeflerimize ilerlerken, son günlerde takımımızın aldığı olumsuz sonuçların giderilmesi adına; futbolcularımız ve teknik heyetimiz üzerlerine düşeni yapacaklardır. Kendilerine bu konuda sonsuz güveniyoruz. Şu ana dek, bizleri memnun eden sahadaki mücadelenin; ilerleyen günlerde galibiyetlerle perçinleneceğinden hiç şüphemiz yok. Takımda yaşanan ciddi sakatlık sorununun da ortadan kalkması ile birlikte, yolumuza daha da güçlenmiş bir şekilde devam edeceğiz" dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...