'Yılmaz Vural ile devam etmek istiyoruz'

Kasımpaşa Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal, gelecek sezon da Turkcell Süper Lig'de teknik direktör Yılmaz Vural ile devam etmek istediklerini söyledi.

03.05.2010 - 14:28

'Yılmaz Vural ile devam etmek istiyoruz'

İSTANBUL - Kasımpaşa Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal, Sivasspor karşısında kendileri için gerekli olan 1 puanı aldıklarını ve matematiksel olarak ligde kaldıklarını söyledi.

Sidal, Sivasspor karşısında iyi mücadele ettiklerini kaydederek, ''Kasımpaşa ligde daha üst sıralarda yer almayı hak ediyor. Bunu ortaya koyduğumuz futbolla gösterdik. Bundan sonra planlarımızı gelecek sezon için yapacağız'' şeklinde konuştu.

Geride kalan 2 maçlarını da kazanmak istediklerini vurgulayan Sidal, ''Rakiplerimizin ligdeki durumları bizi ilgilendirmiyor. Sahaya çıkıp 2 maçımızı da kazanarak, ligde üst sıralara tırmanmak amacındayız'' diye konuştu.

''YILMAZ HOCA İLE DEVAM ETMEK İSTİYORUZ''
Mehmet Süha Sidal, gelecek sezon da Turkcell Süper Lig'de teknik direktör Yılmaz Vural ile devam etmek istediklerini söyledi.
Yönetim kurulu olarak Yılmaz Vural'ın takımda kalmasını istediklerini ifade eden Sidal, ''Yılmaz hoca da kalmak istiyor. Masaya oturup konuşacağız'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...