Yine Gascoigne yine olay

Eski İngiliz milli futbolcu Paul Gascoigne'in başı yine yasalarla derde girdi. Kariyeri sırasında da sık sık saha dışı olaylarla gündeme gelen Gascoigne, 24 saat içinde 2 kez gözaltına alındı.

Ntvspor 09.02.2010 - 15:54

Yine Gascoigne yine olay

Paul Gascoigne, İngiliz futbolunun yetiştirdiği en yetenekli ve bir o kadar da sorunlu futbolculardan biri. Kariyeri boyunca saha dışı olaylarla gündeme gelen ‘Gazza’ lakaplı oyuncunun, emeklilik günlerinde de başı dertten kurtulmuyor.

Daha önce intihar girişiminde bulunduğunu itiraf eden Gascoigne, 24 saat içinde 2 kez gözaltına alınarak, bir kez daha gündem yarattı. İlk olay bir pizzacının önünde meydana geldi. Pizza almak için dükkana giren Gascoigne, otoparkın önüne parkettiği otomobilini uzun süre çekmeyince soluğu karakolda aldı.

Kısa süre içinde serbest bırakılan eski futbolcu, bu kez bir otelde olay çıkardı. Arkadaşıyla birlikte otelin barına giden Gazza, alkolün de etkisiyle aşırı gürültü yapınca, bir kez daha polis devreye girdi. Böylece Gascoigne, 24 saat içinde 2 kez gözaltına alınmış oldu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...