Yönetim Hamzaoğlu'dan rapor istedi

Galatasaray yönetimi son haftalarda oynanan kötü futbol nedeniyle Hamza Hamzaoğlu'ndan rapor istedi.

Ntvspor 01.10.2015 - 17:38

galatasaray-01-10-2015.jpg

Galatasaray Yönetimi, son haftalarda yaşanan gelişmeler üzerine teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'ndan rapor istedi. TT Arena'da bir araya gelen yönetim, durum değerlendirmesi yaptı. Toplantıya katılamayan yöneticilere de ayrıntılar hakkında bilgi verildi. Takımın ligde ve Şampiyonlar Ligi'nde aldığı sonuçların masaya yatırıldığı toplantıdan rapor kararı çıktı.

Galatasaray Genel Sekreteri Fatih İşbecer imzalı yazı, Futbol Direktörü Cenk Ergün'e gönderildi. Yazıda, takımın sezon başından beri yaşadığı sorunları, kulübün önemli hedefi olan Şampiyonlar Ligi'nde yaşanan başarısız sonuçların nedenlerinin detaylı bir şekilde raporlanması istendi.

Cenk Ergün aracılığı ile iletilen bu yazı sonrası Galatasaray teknik direktörü Hamzaoğlu, sezon öncesi kampından bu yana yaşanan sıkıntıları geniş bir biçimde raporlamaya başladı.

Galatasaray yönetimi, yarın TT Arena'da saat 12.00'de başlayacak yönetim kurulu toplantısında bu raporu inceleyecek. Başkan Dursun Özbek'in sorunları ayrıntılı şekilde inceleyip çözüm için yönetim kurulunun da fikrini alarak bazı önlemler alabileceği belirtildi.

Sayfa Yükleniyor...