Youla 3 yıl Eskişehirspor'da

Turkcell Süper Ligi takımlarından Eskişehirspor geçtiğimiz sezon kiralık olarak takımda forma giyen Gineli golcüsü Souleymane Youla'ya 3 yıllık sözleşme imzalattı.

Haberler 04.07.2009 - 15:15

ESKİŞEHİR - Eskişehirspor, geçen sezon takımda kiralık oynayan Souleymane Youla ile 3 yıllık anlaşma imzaladı.

Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, tesislerde düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada, Youla'nın 3 yıl daha Eskişehirspor forması altından başarılara imza atacağını belirterek, lige iyi başlayıp bitirmek istediklerini kaydetti.

Youla'nın Eskişehirspor'a bu sezon çok daha fazla güç katacağını ifade eden Ünal, ''Lige iyi hazırlanıp, iyi bir başlangıç yapacağız. 2009-2010 sezonunun Eskişehirspor ve Türk futboluna hayırlı olmasını diliyorum'' dedi.

Youla da yurt içi ve yurt dışından bir çok teklif aldığını belirterek, Eskişehirspor ve taraftarlarını sevdiği için 3 yıl daha takımda kalmak için imza attığını bildirdi.

Konuşmaların ardından Youla, kendisini 3 yıllığına Eskişehirsporlu yapan imzayı attı. İmza töreninin ardından başkan Ünal, Youla'ya pasta yedirdi.

FIFA Menajeri Ceylan Çalışkan da Eskişehirspor için önemli iki oyuncu ile görüşmelerinin devam ettiğini belirterek, bir oyuncu ile önümüzdeki günlerde imza atmayı planladıklarını bildirdi.

Sayfa Yükleniyor...