Yüzde 100 Futbol'a 'Medya Oscar'ı ödülü

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği'nin geleneksel gecesinde NTV'de yayınlanan 'Yüzde 100 Futbol' Yılın Spor Programı ödülünü aldı.

Haberler 24.02.2009 - 02:03

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneğinin (RTGD) geleneksel "Medya Oscarları" ödülleri sahiplerine verildi. Ödül törenine siyaset, medya ve sanat dünyasından önde gelen isimler katıldı.

Ödüller, üniversitelerin iletişim fakültesi dekanları, basın yayın derneklerinin başkanları ve medya dünyasının önde gelen isimlerinin de bulunduğu jüri tarafından belirlendi.

Gecede ''Yılın Programı'' ödülü, sunuculuğunu Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay'ın yaptığı ve NTV'de yayımlanan ''Yüzde 100 Futbol'' programına verildi.  Dilmen ve Onay adına ödülü, NTV kameramanı Bülent Uzun, Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu'nun elinden aldı.

Ödül veren siyasiler arasında yer alan Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç'in "Tunceli'nin milletvekili olduğum için ilime buzdolabı, çamaşır makinesi ve mobilya verildi. O yüzden vatandaş oylarını bana versin" şeklindeki sözleri törene katılanlar tarafından alkışlarla karşılandı.

Sayfa Yükleniyor...