Zeydan: Es-es layık olduğu yere gelecek

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Rıza Zeydan, takımı hedeflediği noktaya emin adımlarla gittiklerini söyledi.

17.03.2010 - 16:50

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Rıza Zeydan, Eskişehirspor'un hedeflediği noktaya emin adımlarla ilerlediğini bildirdi.

Zeydan yazılı açıklamasında, Galatasaray ve Kayserispor maçlarından aldıkları galibiyetlerle ligin ikinci yarısındaki çıkışlarının ivme kazandığını belirterek, oynadıkları futbol ve sahaya koydukları mücadele ile ligin en iyi takımlarından biri olduklarını herkese gösterdiklerini kaydetti.

Bütün bir camia olarak ilk 6 hedefine birlik ve beraberlik içinde emin adımlarla ilerlediklerini ifade eden Zeydan, ''Bu anlamda başta teknik direktörümüz Rıza Çalımbay ile teknik ekibimiz olmak üzere tüm futbolcularımızı kutluyor ve büyük taraftarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Henüz ligdeki ikinci yılında üst sıraları zorlayan bir ekip haline geldik. Her sezon bir öncekinin üzerine çıkarak, Eskişehirsporumuzu layık olduğu yerlere taşımak istiyoruz'' dedi.

Zeydan, gelecek hafta Beşiktaş ile yapacakları maça da değinerek, ''Her maç olduğu gibi İstanbul'a da üç puan için gideceğiz. Antalya ve Kayseri'de aldığımız galibiyetlerle ligin ilk yarısındaki deplasman şanssızlığımızı üzerimizden attık. İnanıyorum ki, bu maçta da son dakikaya kadar mücadele edip Eskişehir'e üç puanla döneceğiz. Bunu başardığımız takdirde, ligin üst sıralarına da ayrı bir heyecan katmış olacağız'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...