Zeydan: Takımımıza ve Çalımbay'a güveniyoruz

Eskişehirspor basın sözcüsü Rıza Zeydan, geçtiğimiz hafta Beşiktaş'a kaybetmelerine rağmen hedeflerinden sapmadıklarının altını çizerken, futbolculara ve teknik direktör Rıza Çalımbay'a güvenlerinin tam olduğunu söyledi.

27.10.2009 - 15:38

ESKİŞEHİR - Eskişehirspor Basın Sözcüsü Rıza Zeydan, hafta sonu sahalarında yaptıkları Beşiktaş maçında aldıkları mağlubiyete rağmen, hedeflerinden sapmayacaklarını bildirdi.

Zeydan, yaptığı yazılı açıklamada, hafta sonu sahalarında oynadıkları Beşiktaş maçının öneminin farkında olarak sahaya çıktıklarını, maçı kaybetmelerinden dolayı üzüntü duyduklarını kaydetti.

Beşiktaş karşısında iyi futbol sergilediklerini ifade eden Zeydan, ''Maçta iyi oynayan taraf bizdik ama atılan gol sonucu üç puan Beşiktaş'ın oldu. Mağlubiyeti abartmadan dersler çıkarmalıyız. Beşiktaş maçında alınan mağlubiyete rağmen hedeflerimizden asla sapmayacağız. Takımımız, Beşiktaş maçında sonuna kadar savaştı ve mücadele etti. Yönetim kurulu olarak takımımızın performansından ve mücadelesinden memnunuz. Çok iyi bir takımımız olduğunu biliyoruz. Takımımıza ve teknik direktörümüz Rıza Çalımbay'a sonuna kadar güveniyoruz. Sahadaki mücadeleyi gören herkesin de aynı düşüncede olduğuna inanıyoruz. Taraftarımıza, takımı verdiği muhteşem destekten dolayı teşekkür ediyorum.'' diye konuştu.

Zeydan, yarın Yalovaspor ile deplasmanda yapacakları Ziraat Türkiye Kupası play-off maçından iyi bir sonuç alıp, kupada yollarına devam edeceklerini bildirdi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...