Zidane’dan Perez’e destek

Real Madrid'de eski futbolcular Florentino Perez'in yeniden başkan seçilmesi için lobi çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak Zinedine Zidane, Perez'in başkan seçilmesi halinde Real Madrid'de yönetici olarak görev alabileceğini de söyledi.

09.04.2009 - 11:56

Zidane’dan Perez’e destek

Madrid – İspanya ligi ekiplerinden Real Madrid, yaz aylarında kulübün geleceğini şekillendirecek önemli bir başkanlık seçimine sahne olacak. Seçimin favorisi, Zidane, Ronaldo, Figo, Beckham gibi yıldızları takıma kazandırarak, La Liga ve Şampiyonlar Liginde ard arda zaferler kazanılmasında büyük pay sahibi Florentino Perez.

Tıpkı Fenerbahçeli Roberto Carlos gibi, Perez ile yakın ilişkileri bulunan Zinedine Zidane, başkanlık seçimleri öncesi lobi çalışmalarını sürdürüyor. "Madrid'in, karizmatik ve kulübü yeniden zirveye çıkarmak isteyen bir başkana ihtiyacı var" diyen Zidane, Florentino Perez'in yeniden seçilmesi halinde, kulüp yönetiminde görev alabileceğini de söyledi.

Perez'in danışmanı olarak görev yapmanın kendisine onur vereceğini belirten Zidane, "Florentino birşeyi isterse elde eder. Bu onun yönetim anlayışı" ifadelerini kullandı. Nitekim İspanyol basını da şimdiden Perez ile Milan'ın dünyaca ünlü yıldızı Kaka'nın, gelecek sezon için el sıkıştığını iddia ediyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...