"Zlatan'ı öldürüyordum!"

Belgeseli çekilen yıldız futbolcu Zlatan Ibrahimovic'in eski takım arkadaşı Mido, İbrahimovic'e soyunma odasında makas fırlattığını açıkladı.

Ntvspor 14.07.2016 - 16:06

"Zlatan'ı öldürüyordum!"

Ibrahimovic için çekilen belgesele katkı veren yıldız isimlerden birisi de Zlatan'ın Ajax günlerinden takım arkadaşı olan Mido... Mısırlı eski futbolcu, İsveçli yıldızla yaşadığı bir anıyı paylaştı. Mido, Ibrahemovıc'e soyunma odasında makas fırlattığını söyledi.

Yıllar önce Zlatan Ibrahimovic ve Mido arasında Ajax soyunma odasında yaşanan tartışma, İsveçli yıldız için çekilen belgeselde gün yüzüne çıktı. Mısırlı santrfor, Zlatan'ın otobiyografisinde anlattığı bir tartışmayı belgeselde yeniden gündeme getirdi. Mido, 2003 yılında Feyenoord'a kaybettikleri bir maç sonrasında soyunma odasında Zlatan'a nasıl makas fırlattığını dile getirdi. 33 yaşındaki eski futbolcu, sonradan girdiği maçta Zlatan'a müsait bir pozisyonda pas atmamış ve İsveçli futbolcuyla tartışma yaşamıştı.

Karşılaşmanın ardından soyunma odasında takım arkadaşlarına hakaretler yağdıran ve Ibrahimovic'ten aynı şekilde karşılık alan Mısırlı futbolcu "Maça başlamadığım için çok üzgündüm. Oyuna girdiğimde 2-0 gerideydik ve Zlatan'la saha içinde tartışmaya başladım. Herkese bağırıyordum, Zlatan da bana karşılık veriyordu. Soyunma odasında topuğumdaki bandajı kesmek için kullandığım makası aldım ve ona doğru fırlattım. 10 dakika sonra duş almaya gittiğimde jakuzide oturuyordu. Birbirimize baktık ve kahkaha atmaya başladık. Zlatan'a 'Seni neredeyse öldürüyordum. Biliyor musun?' dedim ve beni onayladı. Zlatan'la arkadaş olmak çok kolaydı. Bu olaydan sonra daha birçok kez beraber eğlendik. Sadece paraya ve şöhrete sahip olan genç çocuklardık' diyerek başlarından geçen ilginç olayı paylaştı.

Sayfa Yükleniyor...